Japonia kontra Tajlandia na K’Festa 4

0
1355

Organizacja K-1 dodała 5 nowych pojedynków do styczniowej gali K’Festa 4, która odbędzie się w Tokio, w zdbudowanym na igrzyska w 1964 roku kompleksie hal Yoyogi National Gymnasium. 24 stycznia zobaczymy mecz między Japonią a Tajlandią. Nie zabraknie bardzo interesujących zestawień.

PEŁNA ROZPISKA K’FESTA 4

W japońsko-tajskiej konfrontacji zobaczymy braci Kumura. Shuhei po porażce w ćwierćfinale mistrzowskiego turnieju Krush do 57,5 kg tym razem podejmie byłego pretendenta do tytułu K-1 Jawsuayaia. Taj w marcu na K’Festa 3 stoczył niesamowity, wygrany przed czasem pojedynek z Kaito Ozawą.

Drugi z braci, Masashi Kumura we wrześniu udanie obronił pas Krush do 55 kg z Gunjim Taito, w czym oczywiście pomogły mu krótkie dżinsowe spodenki. Jego rywalem będzie Dansiam, który w marcu zmierzył się z mistrzem K-1 tej kategorii, Yoshikim Takeim. Reprezentant Tajlandii postawił bardzo twarde warunki, ostatecznie minimalnie przegrywając z faworyzowanym przeciwnikiem (wszyscy trzej sędziowie wytypowali tę walkę 29:30).

Były mistrz kategorii -65 kg i kickbokserski weteran Masaaki Noiri po serii zwycięstw z zagranicznymi rywalami podejmie teraz kolejnego gaijina i to nie byle jakiego. Japończyk skrzyżuje rękawice z mistrzem Topkinga i pretendentem do tytułu Lumpinee, Yodkhunponem. Taj w tym roku w pojedynku o pas został pokonany przez Capitana. Jest to bez wątpienia najciekawsze zestawienie w całym meczu i jedno z najbardziej interesujących na całej rozpisce.

Stawkę uzupełnia konfrontacja kobiet między Miho Takanashi i Petchseenil, oraz konfrontacja solidnego Daisuke Fujimury ze znanym z MT Super Champ Kamlaiphetem.

W Tokio będziemy mieli również okazję obserwować Yasuhiro Kido. Ostatni fajter w obecnym K-1 pamiętający K-1 World MAX zmierzy się z pretendentem do pasa Krush sprzed dwóch lat Daikim Matsushitą. Na ring po stracie tytułu do 90 kg wróci również Sina Karimian. Irańczyk będzie bić się z Seyią Tanigawą, który na Krush.118 w październiku został znokautowany przez jego rodaka Mahmouda Sattariego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here