Kacper Muszyński vs Roland Treso główną walką K-1 na MFG #3 w Lubinie

0
1868

Organizacja Muszyński Fight Group nie zwalnia tempa i w sobotę 19 marca zorganizuje swoją trzecią galę. Po raz drugi w tym roku w hali CRS w Lubinie zaprezentują się czołowi zawodnicy K-1 i MMA z Dolnego Śląska. W głównej walce w formule K-1 ponownie zobaczymy Kacpra Muszyńskiego. Reprezentant Armii Polkowice spotka się z Węgrem, Rolandem Treso.

Dla Muszyńskiego będzie to trzeci pojedynek w MFG, drugi w formule K-1. Podczas pierwszej edycji zawalczył w MMA, nokautując w niecałą minutę Grzegorza Rogalskiego. Podczas MFG #2 zastopował Zslotana Szamko. Rozpędzony zwycięstwami przed czasem zawodnik po raz kolejny zawalczy z madziarskim przeciwnikiem. Wcześniej Muszyński był mistrzem organizacji Tomasza Makowskiego, MFC w wadze do 70 kg. Ostatnią walkę stoczył na MFC 17 nokautując Miroslava Smolara w pierwszej rundzie.

Roland Treso to podopieczny Ferenca Hatvaniego z klubu Hatvan Thaibox Club. Ostatnią walkę stoczył na gali Superfight Series Hungary 8. W październiku zeszłego roku spotkał się w ringu z Alexem Bordasem. Pojedynek zakończył się zwycięstwem punktowym przeciwnika, z czym Roland Treso nie do końca się zgadza. W czerwcu 2021 roku Treso wystąpił na VI-GO Gala, na której brutalnie znokautował przeciwnika. Po latach rywalizacji na węgierskich ringach postanowił spróbować podbić Europę, a pierwszym przystankiem w tym celu ma być Kacper Muszyński. Prywatnie Węgier jest wielkim fanem motocrossu.

Podczas lubińskiej gali zobaczymy również znanych już z ringów MFG czy MFC: Jakuba Rymarowicza (Armia Polkowice), Marcina Nicińskiego (Armia Polkowice), Mariusza Skupina (Armia Polkowice), Fabio Di Lalla (Armia Polkowice), Patryk Kłak (Armia Polkowice), czy uczestnika pierwszej w historii MFG walki Muaythai, Michała Dziudę (Armia Lubin). Bilety do nabycia na oficjalnej stronie CRS Lubin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here