Kamil Jenel zadebiutuje w MMA! Mistrz DSF powalczy o kontrakt z KSW.

1
3473

Jak poinformował Wojciech Mrozowski z MMAnews.pl, Kamil Jenel ma niebawem zadebiutować w MMA. Podopieczny Witolda Kostki ma być uczestnikiem reality show organizowanego przez wiodącą organizację mieszanych sztuk walki w naszym kraju, KSW czyli Only One. Emisja programu ma rozpocząć się w lutym.

Mistrz DSF Kickboxing Challenge w wadze do 81 kg pozostaje nieaktywny od zeszłorocznego zwycięstwa z francuską gwiazdą Muay Thai i kickboxingu, Yohanem Lidonem. Mieszkaniec Rudy Śląskiej zdominował weterana Glory na dystansie pięciu rund podczas DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2 w Mysłowicach. Od tamtej batalii Jenel nie walczył zawodowo, a skupił się na trenowaniu swoich podopiecznych. Pojawiły się pierwsze sukcesy zarówno na arenie amatorskiej jak i zawodowej. Remigiusz Smoliński wywalczył tytuł mistrza Polski kickboxingu PZKB, a także stoczył dwie zwycięskie walki zawodowe.

Debiutujący w zawodowym MMA Jenel nie będzie miał łatwego zadania. Według donoszącego informację o składzie reality show dziennikarza, wśród uczestników zobaczymy doświadczonych fighterów MMA jak: Paweł Kiełek, Said Magomed Abdulkadirov, Mariusz Radziszewski, Piotr Walawski, Tymoteusz Łopaczyk czy Tomasz Romanowski. Stawkę uzupełni fenomenalny stójkowicz walczący z odwrotnej pozycji, Piotr Poniedziałek i utalentowany podopieczny Damiana Herczyka z Berserker’s Team Bielsko-Biała, Michał Sobiech. Występ Łopaczyka i Poniedziałka stoi pod znakiem zapytania, pierwszy ma kontrakt z organizacją FEN, a drugi zaplanowaną walkę na gali Silesian MMA 3.

1 KOMENTARZ

  1. Witam serdecznie

    Czy ten program będzie na podobnej zasadzie jak TUF (The Ultimate Fighter) w UFC w Stanach Zjednoczonych ?

    pozdrawiam
    Marcin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here