Karol Siwonia powraca! Klincz Fight Night 27 listopada

0
1199

W sobotę 27 listopada klub Klincz Kielce zorganizuje swój pierwszy event. Rafał Maciaszek zestawił 10 pojedynków, w których zobaczymy kilku ciekawych fighterów. Walką wieczoru będzie powrót Karola Siwonii, a z innych ciekawych pojedynków warto czekać na Mateusza Wosińskiego oraz starcie Konieczny vs Lupa.

W pojedynku wieczoru weteran Muay Thai i K-1 spotka się z Danielem Sieczkowskim z klubu Shark Łódź. Siwonia ostatni raz pojawił się w zawodowym ringu na gali Angels of Glory w Kielcach, na której spotkał się z Wojciechem Kosowskim. Pojedynek zakończył się zwycięstwem przed czasem podopiecznego Łukasza Roli. Natomiast jego rywal walczył min. na grand prix Polski w kickboxingu w Mińsku Mazowieckim, a także spróbował swoich sił w MMA. Podczas Real Fight 3 Sieczkowski poległ w starciu z Jakubem Coberem ustępując rywalowi w oczach sędziów. Później walczył jeszcze na zawodach Amatorskiej Ligi MMA.

Ciekawie zapowiada się starcie pomiędzy Mateusze Wosińskim z Klinczu Kielce i Kamilem Stanochem z Thai Gym Dębica. Obaj zawodnicy są doświadczeni jeśli chodzi o rywalizację Muay Thai i kickboxingu. Panowie walczyli również na galach FighTTime w Niepołomicach, organizowanych przez Arkadiusza Małka. Jednocześnie będzie to ciekawa rywalizacja dwóch myśli szkoleniowych. W jednym narożniku stanie Rafał Maciaszek, a w drugim obecny trener kadry PZMT dzieci i młodzieży, Rafał Król.

Interesującą potyczką powinna być również rywalizacja Pawła Koniecznego z Fight Point Biała Podlaska i Pawła Lupy z KSW Ofensywa Myszków. Pojedynek dodatkowo będzie miał status rywalizacji o pas mistrza Polski. Konieczny dał się poznać jako zawodnik Muay Thai, który walczył min. na 6 gali Federacji A1, na której spotkał się z Maciejem Herbichem. Lupa natomiast w lutym pokonał Mateusza Wosińskiego na gali Octagon: No Mercy 10. Poniżej jeszcze rozpiska, którą na ten moment ogłosili organizatorzy.

Walka wieczoru:
Karol Siwonia (Klincz Kielce) vs Daniel Sieczkowski (Shark Łódź)

Pozostałe walki:
Tomasz Fąfara vs Łukasz Smarzyński – MMA
63 kg: Mateusz Wosiński (Klincz Kielce) vs Kamil Stanoch (Thai Gym Dębica)
Jacek Dziewiecki vs Igor Lekston – MMA
67 kg: Szymon Rutkowski (Klincz Kielce) vs Samer Techa (Shark Łódź)
Michał Bednarski vs Andrzej Studencki – walka rycerska
63,5 kg: Paweł Konieczny (Fight Point Biała Podlaska) vs Paweł Lupa (KSW Ofensywa Myszków)
Kamil Stefański vs TBA – MMA
81 kg: Damian Grenda (Klincz Kielce) vs Łukasz Wojtyniak (Shark Łódź)
Bartek Salwa vs TBA – MMA
63 kg: Adrian Bilski (Klincz Kielce) vs Filip Tonski (Thai Gym Tarnów)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here