Karta zamknięta? Brat Tenshina w meczu RISE vs. K-1

0
1226

Kolejna konferencja dotycząca gali THE MATCH 2022 19 marca, na której skonfrontować mają się Tenshin Nasukawa i Takeru, przyniosła trzy kolejne zestawienia. Wystąpi tam m.in. brat Tenshina, Ryujin.

Ryujin wystąpił po raz ostatni na kwietniowym Eldorado 2022, gdzie po naprawdę dobrym pojedynku pokonał Naokiego Kasaharę. Jego przeciwnik to Rui Okubo, który zadebiutował zawodowo w lutym na gali K-1 w Tokio, pokonując Shohei Nishibayashiego.

Mistrz K-1 w kategorii do 90 kg, Sina Karimian podejmie specjalistę od kontaktowego karate, Rikiyę Yamashitę. Na tej gali dojdzie do swoistego meczu irański kickboxing kontra kyokyshin, bowiem w jednym z wcześniej ogłoszonych zestawień Mahmoud Sattari ma bić się z Ytuą Uchidą.

Ostatnim z ogłoszonych pojedynków jest konfrontacja mistrza RISE do 65 kg Kosei Yamady z byłym mistrzem K-1 w tym samym limicie, Rukiyą Anpo. Yamada, który jest wielokrotnym mistrzem Japonii w kontaktowym karate, a w ostatniej walce znokautował Naokiego Tanakę. Anpo natomiast na K’FESTA 5 w kwietniu pokonał przed czasem Phlaychumpona. Japończyk ostatnie 7 pojedynków kończył przed czasem. W zeszłym roku rywalizował również w turnieju mistrzowskim K-1 do 67,5 kg, gdzie w finale uległ Masaakiemu Noiriemu.

Nadal brak informacji dotyczących transmisji poza Japonią. Nie ma także nazwisk kojarzonych bardziej z galami RIZIN jak np. Takanori Gomi.

INFORMACJE O GALI I ROZPISKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here