Katarzyna Jaworska zasila Jenel Fight Club

0
2132

Jedna z najlepszych zawodniczek zawodowych w polskim kickboxingu, Katarzyna Jaworska postanowiła zmienić barwy klubowe. Ślązaczka zmieniła klub Superkick Sosnowiec prowadzony przez Cezarego Podrazę na Jenel Fight Club Ruda Śląska, w którym trenerem jest słynny Kamil Jenel. O zmianie barw dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych.

Jaworską czeka już w najbliższą sobotę walka o pas mistrzyni Europy WKN. Przeciwniczką Katarzyny będzie zawodniczka gospodarzy, Christelle Barbot. Pojedynek będzie drugą walką wieczoru gali w stolicy Francji.

Rywalka Jaworskiej to zawodniczka i trenerka w klubie Academie De Boxes De Villejuif. Ostatnią walkę stoczyła przed rokiem na VBS 2, na której spotkała się z Maurine Atff. Pojedynek zakończył się zwycięstwem na punkty tej drugiej. W międzyczasie Barbot pomagała siostrze mistrza olimpijskiego w boksie, Shannon Toure Yoka w przygotowaniach do mistrzostw Europy w boksie olimpijskim do 22 lat. Francuzka od dłuższego czasu jest obecna na ringach zawodowych, na których walczy ze zmiennym szczęściem. Dodatkowo rywalizuje amatorsko. Notowała starty min. na imprezie w tureckiej Antyli w 2013 roku.

Katarzyna Jaworska ostatnią walkę stoczyła w minioną sobotę na gali Silesian MMA 3. W Mysłowicach przegrała przez decyzję sędziów z Dominiką Filec. Podopieczna Adama Drygalskiego pokonała Katarzynę jednogłośną decyzją sędziów. Jaworska od odejścia z Paco Team Mysłowice jest bardziej aktywna na ringach zawodowych, rywalizując głównie na imprezach organizowanych przez WKN. Ślązaczka walczy na galach w Polsce i za granicą z różnymi wynikami. Jaworska jest zdecydowanie czołową zawodniczką zawodowego kickboxingu w naszym kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here