Kazuma efektownie znokautował Norasinga na RISE 149 (WYNIKI) (WIDEO)

0
565

Efektownie i niecodziennie zakończył się main event gali RISE 149 23 maja w tokijskiej Korakuen Hall. Kazuma skończył kolejnego rywala przed czasem, nokautując byłego mistrza Lumpinee i Rajadamnern Norasinga.

Walka zakończyła się przez kopnięcie na głowę, ale Kazuma nie trafił kością piszczelową, a zgiętą stopą, wbijając śródstopie w szczękę rywala. Po 47 sekundach!

Nieco chaotyczny, ale niesłychanie skuteczny styl dał Tatsuyi Inaishiemu wygraną nad reprezentantem Weerasakreck Fairtex Takuyą Sugimoto. Niezbyt okazale wypadł natomiast drugi występ Ryogi Terayamy dla RISE. Brat mistrzyni organizacji, Hinaty, co prawda zaprezentował niezłą pracę nóg i wyczucie dystansu, ale to nie wystarczyło, aby pokonać ciągle szarżującego Yukiego Kyotaniego. Po rundzie dodatkowej sędziowie wytypowali remis.

Mocnych uderzeń nie brakowało natomiast w starciu Briana McGratha ze znanym z RIZIN Takumą Konishim. Japończyk mimo przyjmowania kolejnych ciosów cały czas szedł do przodu i dzięki temu widzowie w Korakuen Hall obejrzeli świetne widowisko, okraszone dwoma knockdownami w stosunku 1:1. Ostatecznie Amerykanin wygrał decyzją.

Mała próbka tego, jak wyglądała ta walka (tu akurat bez liczenia):

Hyuma Hitachi w drugiej rundzie posłał na deski Shuna Onishiego. Reprezenant klubu Target Shibuya najpierw ustawił sobie rywala pod linami, a potem wszedł z prawym.

W walce otwierającej świetny pojedynek dali Chiharu Higuchi i Ryuto Shiokawa. O wyniku właściwie zadecydowała akcja na knockdown, kiedy wywodzący się z kyokushinu Higuchi przechwycił fronta rywala i skontrował prawym.

Wyniki gali RISE 149 (23 maja, Korakuen Hall, Tokio):
60 kg: Kazuma pok. Norasing Speciale Gym przez KO 1R (kopnięcie na głowę)
55 kg: Yuki Kyotani zremisował z Ryoga Terayama (ExR)
63 kg: Tatsuya Inaishi pok. Takyua Sugimoto przez decyzję (30:27 x3)
83 kg: Brian McGrath pok. Takuma Konishi przez decyzję (28:27 x2, 29:27)
52 kg: YAYA Weerasakreck pok. Seina przez decyzję (30:29, 29:28 x2)
60 kg: Hyuma Hitachi pok. Shun Onishi przez KO 2R (prawy prosty)
63 kg: Chiharu Higuchi pok. Ryuto Shiokawa przez większociową decyzję (30:28, 29:28, 28:28)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here