Kehl pokonał Ałłazowa, kolejne zwycięstwo Rodtanga na ONE on TNT 1 (WYNIKI) (WIDEO)

0
812

W nocy ze środy na czwartek odbyła się pierwsza z gal ONE Championship dedykowanych na amerykański rynek. Na ONE on TNT 1 zobaczyliśmy dwa pojedynki uderzane, w których nie brakło efektownych wymian.

Najpierw do klatki weszli Czyngiz Ałłazow i Enriko Kehl. Od samego początku Kehl mocno poszedł do przodu trafiając kilkukrotnie Azera. Po chwili jednak były mistrz K-1 złapał rytm i zaczął walczyć z kontry. Mimo okresu dość wyrównanej walki przyjął jeszcze kilka mocnych ciosów. Druga runda już należała do niego, kiedy świetnie kontrował ataki Niemca, będąc tuż przy siatce. W trzeciej odsłonie pojedynek się otworzył, a Kehl trafiał naprawdę często podczas szalonych wymian. Ostatecznie niejednogłośnie wygrał Enriko Kehl, dla którego było to trzecie zwycięstwo dla ONE.

W main evencie Rodtang podjął mistrza nieistniejącej organizacji Caged Muay Thai Daniala Williamsa. Australijczyk, który ostatnio skupiał się na startach w MMA, podszedł do faworyzowanego rywala bardzo otwarcie. Od samego początku chciał nawiązać z Rodtangiem walkę polegającą na wymianach w półdystansie. Nie przyniosło to oczekiwanego efektu, bo sam był liczony, a poza tym Taj jest znany ze swojej tytanowej szczęki. Mistrz ONE odniósł kolejne łatwe, ale także widowiskowe zwycięstwo przez decyzję.

Poniżej wideo z szybkimi skrótami walk z gali:

Wyniki walk uderzanych na gali ONE on TNT 1 (8 kwietnia, Singapore Indoor Stadium):
135 lbs: Rodtang Jitmuangnon pok. Danial Williams przez decyzję – MT
155 lbs: Enriko Kehl pok. Czyngiz Ałłazow przez decyzję (niejednogłośnie) – KB

pozostałe wyniki:
135 lbs: Adriano Moraes pok. Demetrious Johnson przez KO 2R (kolana i uderzenia w parterze) – o pas
170 lbs: Iuri Lapicus pok. Eddie Alvarez przez DQ 1R (uderzenia w tył głowy)
185 lbs: Rajmond Magomedalijew pok. Tyler McGuire przez decyzję
265 lbs: Oumar „Reug Reug” Kane pok. Patrick Schmid przez TKO 1R (uderzenia w parterze)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here