Kickbokser kontra kulturysta na KoK Classic 5. Warszawa jeszcze nie teraz

0
872

28 lutego na Litwie będzie mieć miejsce prawdopodobnie pierwsza gala King of Kings w 2021. Na KoK Classic 5 zobaczymy nietypowe rozwiązanie sporu, który zaistniał w social mediach. Na ringu zakończą go Dovydas Rimkus i znany u naszych sąsiadów kulturysta Remigijus Virsila.

Rimkus to znana postać, która poza efektownym stylem walki, zasłynęła również jeszcze bardziej efektownymi wejściami, jak np. w listopadzie 2019 w Wilnie. Wówczas Litwin pojawił się na… lektyce jako cesarz Rzymu. Poza tym jest całkiem niezłym zawodnikiem, który w ostatniej walce pokonał Filipa Rządka jednogłośną decyzją.

Rywal „Rimkenzo”, Virsila, to bodybuilder startujący w zawodach IFBB, mający na Instagramie ponad 100 tysięcy obserwujących. Spór zaczął się od Q&A Virsili, który zapytany o umiejętności Rimkusa odpowiedział, że „nie widzi go jako obiecującego fajtera”. Ostatecznie obaj wyjaśnią sobie wszystko w ringu. Wkrótce dowiemy się na jakich zasadach.

28 lutego zobaczymy również Erikasa Golubovskisa i niedawnego pretendenta do tytułu tymczasowego KoK, Łukasza Łęczyckiego. „Kurak” w grudniu przegrał po pięciu rundach w wyrównanym pojedynku z Matasem Pultarazinskasem. Na lutowej rozpisce można spodziewać się także kolejnych nazwisk z warszawskiej Garudy.

Niedawno informowaliśmy o gali KoK w Warszawie, która miała odbyć się w lutym/marcu. Ostatecznie powrót litewskiego promotora do Polski planowany jest na maj, przypuszczalnie z udziałem publiczności.

Gala w Turcji, która miała mieć miejsce 5 lutego w Kaynasli, prawdopodobnie zostanie rozegrana w innym terminie. Spowodowane jest to skomplikowaną sytuacją epidemiologiczną w kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here