King of Kings wróci do Bośni, nowy projekt w drodze

0
1669

King of Kings po przełożeniu gali w Wilnie na listopad i zmianami zasad w sprawie pasów i rankingów, pracuje nad powrotem. Istotną informacją jest, że organizatorzy nie składają broni przy wydarzeniu w Sarajevie, które nie odbędzie się, jak wcześniej planowano 3 lipca, ale w drugiej połowie sierpnia.

Bośniaccy partnerzy KoK monitorują cały czas sytuację epidemiologiczną w kraju, który wraca powoli do normalności. Wszelkie obostrzenia zdejmowane są jednak stopniowo. Jest nadzieja, że uda się przeprowadzić galę w stolicy BiH, w hotelu Hills 22 sierpnia. W main evencie wystąpić ma mistrz Europy King of Kings w wadze ciężkiej, weteran światowych ringów Dzevad Poturak. Jego rywalem będzie inny bardzo doświadczony i znany zawodnik, Freddy Kemayo. Francuz ma na koncie występy w K-1, Superkombat i Glory. Nie będzie to też jego debiut w KoK, bowiem w 2015 roku wziął udział w turnieju wagi ciężkiej w Kiszyniowie. Tam przegrał w ćwierćfinale z Pavlem Zhuravlevem.

Jak wcześniej informowaliśmy, litewski promotor pracuje także nad specjalnymi galami bez publiczności. Niedawno na kanale Youtube organizacji pojawił się zwiastun projektu „KoK Classic”. Najprawdopodobniej to są właśnie zapowiadane na lipiec i sierpień wydarzenia. Odbędą się one w miejscowości Vilkanastrai, nieopodal polskiej i białoruskiej granicy w kompleksie Vilkanastru Dvaras, należącym do szefa KoK, Donatasa Simanaitisa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here