King of Kings z galą we wrześniu, znamy main event w Wilnie

0
1370

Organizacja King of Kings swój kolejny event zorganizuje w środku września na Łotwie. Będzie to powrót po letnich, licencjonowanych galach w Turcji.

Gala KoK 92 odbędzie się w Atta Arenie w Rydze 18 września. Ostatni raz event litewskiego promotora odbył się w listopadzie 2019. W 2020 z powodu obostrzeń, mimo planów, nie udało się rozegrać zawodów. Tym razem ma być inaczej, a już zapowiedziano kilka nazwisk. Do akcji wraca Raimonds Aukstikalnis, który był m.in. pretendentem do pasa ME KOK. Jego rywalem będzie Władimir Hynżu. Trenujący w warszawskiej Garudzie reprezentant Ukrainy w swoim ostatnim występie podczas eventu w Warszawie znokautował Jozefa Huraka w drugim występie zawodowym w kickboxingu. Poza tym ma ponad 20 profesjonalnych pojedynków w MMA.

Inne ogłoszone nazwiska to Jurijs Orlovs, Aleksandr Cerkesov, Reinis Porozovs, Einars Golberg i Ralf Armanis.

Wielokrotnie przekładana gala w Wilnie odbyć się ma natomiast 2 października w ASG Arenie (wcześniej Siemens Arenie). W prawdopodobnym main evencie tymczasowy mistrz kategorii -65 kg Matas Pultarazinskas zmierzy się z młodym, obiecującym Vitasem Karosasem. To może mieć związek z tym, że Dovydas Rimkus, z którym też wiele razy zestawiany był Pulatarazinskas, prawdopodobnie podpisał kontrakt z ONE Championship, o czym poinformował w profilu na Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here