Kolejni trenerzy wyrażają wsparcie dla powracającego na rynek kickboxingu Sławomira Duby

0
1246

Nie stygną nastroje po wywiadzie jakiego Sławomir Duba udzielił portalowi myMMA.pl. Całość możecie przesłuchać tu. W wywiadzie zostały między innymi zapowiedziane gale pod nowym szyldem Kickboxing Challenge, które mają pojawić się na jesieni tego roku.

Jednym z tematów poruszanych w wywiadzie było zaufanie do DSF w środowisku kickboxnigu po problemach z przed dwóch lat. Zapytany o zawodników Sławomir Duba nadmienił, że jest już po pierwszych rozmowach z trenerami oraz z prezesem Polskiego Związku Kickboxingu i wiele osób udziela mu wsparcia i deklaruje chęć współpracy.

Kilka dni temu zdjęcie ze Sławomirem Dubą na swoim profilu umieścił Maksymilian Bratkowicz, który do końca istnienia organizacji DSF był jej mistrzem w wadze do 85 kg. Bratkowicz stoczył ogólnie 9 walk dla DSF wygrywając sześć z nich. Ostatnią walkę dla DSF stoczył na gali DSF 22 w Nowym Sączu.

Na profilu facebookowym organizacji DSF Kickboxing Challenge pojawiły się zdjęcia z trenerami Rafałem Petertilem oraz Witoldem Kostką, a także wspomnianym Maksem Bratkowiczem oraz Michałem Ronkiewiczem i Michałem Królikiem. Popularny Matrix dla DSF walczył czterokrotnie. Michał Królik ostatnią walkę dla byłego pracodawcy stoczył na gali DSF 22 w Nowym Sączu, która okazała się ostatnim wydarzeniem pod tym szyldem.

Gala DSF Kickboxing Challenge 22 z podtytułem Droga Wojownika odbyła się 26 kwietnia 2019 roku w Nowym Sączu. Już przed wydarzeniem zawodnicy oraz osoby zajmujące się organizacją gali miały otrzymać informację, że na miejscu nie będzie właściciela federacji p. Sławomira Duby, co prawdopodobnie będzie wiązało się z brakiem wynagrodzenia za wykonane usługi i stoczone walki. Wcześniej DSF organizował wydarzenia z bardzo dużym rozmachem, zarówno organizacyjnym jak i promocyjnym. Organizacja kontraktowała największe gwiazdy pokroju Marcina Różalskiego, Petera Grahama czy legendę K-1 Jerome Le Bannera. Gale DSF Kickboxing Challege były transmitowane na antenie Canal + Sport oraz TVP Sport.

O zaległościach ze strony DSF wspominał między innymi Tomasz Sarara, który udzielił wywiadu na ten temat na krótko po pojawieniu się wywiadu z p. Sławomirem Dubą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here