Koniec ciszy! Fight Circus wraca na początku listopada

0
1719

Najbardziej szalona gala na świecie wraca! Jon Nutt ze swoim cyrkiem, po odwołaniu poprzedniego terminu i kilku miesiącach ciszy, ostatecznie zorganizuje kolejny event.

Fight Circus vol. 3 odbędzie się 6 listopada polskiego czasu. Godziny będą dostosowane pod Stany Zjednoczone, więc całość powinna zacząć się ok 4:00. Na razie tylko jedna walka została potwierdzona oficjalnie. Na zasadach lethwei zmierzą się zawodnik WLC Somiong oraz były mistrz FMD i uczestnik gal ONE Kritsada. Całe wydarzenie będzie można oglądać za darmo na serwisie CamSoda.com.

W pierwszej wersji rozpiski zapowiadano nowe formuły walki jak MT w budce telefonicznej, czy boks syjamski, czyli konfrontacja dwóch par związanych ze sobą zawodników. Zapowiadano też znane i lubiane zasady z wcześniejszych gal jak human cockfighting (same kopnięcia), MMA 2 na 1, trinity rules (po rundzie w boksie/MT/MMA), czy indyjskie zapasy nożne. Poza tym także boks na gołe pięści i MT z udziałem trans-zawodniczki Nong Rose.

FMD ogłosiło również tego samego dnia galę, która będzie eventem MT. Tam zobaczymy starcie o pas WBC MT, w którym zmierzą się Dangkongfah i mistrzyni WLC Souris Manfredi. Full Metal Muay Thai ma być dostępne na platformie FITE.tv.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here