Kontrowersja w walce wieczoru na Colosseum Tournament 37 (WYNIKI)

0
1938

Jak zwykle nietypowo, w środku tygodnia, organizacja Colosseum Tournament postanowiła zrobić ostatnią galę w tym roku. W Buzau kibice zobaczyli kilka niezłych walk, niecodzienną sytuację, kontrowersję w werdykcie w main evencie i… zero nokautów.

W ostatnim pojedynku na ring wyszli Valentin Mavrodin i Daniel Dragomir. Mavrodin przez praktycznie całą walkę przeważał, spychając coraz rzadziej odpowiadającego rywala na liny. Problem w tym że sędziowie widzieli to zupełnie inaczej i dali wygraną pochodzącemu z nieodległego Ploiesti Dragomirowi. Walka toczyła się na dystansie 5 rund o pas New Heroes (czyli dla młodszych stażem fajterów).

W co-main świetnie zaprezentował się Ionut Popa. Finalista zeszłorocznego turnieju DFS kontrolował w swoim, widowiskowym stylu byłego mistrza CT Maxima Raileana. Mołdawianin z kolei nie miał zamiaru odpuszczać na krok, w wyniku czego dostaliśmy najlepszą walkę tego wieczoru.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas pojedynku Mario Boboca z Ionutem Madalinem Maximem. Po pierwszej rundzie, podczas przerwy nastąpiła… naprawa ringu. Okazało się, że jeden z drutów podtrzymujaych liny ringu po prostu pękł. Załatwienie problemu zajęło około 10 minut. Po tej długiej pauzie zawodnicy mogli kontunyować pojedynek.

Na Colosseum rzadko dochodzi do zakończń przed czasem i tak też było. Jedno co rzucało się niejednokrotnie w oczy, to bardzo mocne pierwsze rundy, a potem już w miarę oszczędne rozkładanie sił, aż do werdyktu, przez uczestników walk.

Wyniki gali Colosseum Tournament 37 (21 listopada 2022, Romeo Iamandi Arena, Buzau):
65 kg: Daniel Dragomir pok. Valentin Mavrodin przez niejednogłośną decyzhję – o pas New Heroes
65 kg: Ionut Popa pok. Maxim Railean przez jednogłośną decyzję
77 kg: Madalin Craciunica pok. Liviu Ionila przez jednogłośną decyzję
70 kg: Marian Lapusneanu pok. Darius Argyo przez niejednogłośną decyzję (ExR)
77 kg: Mario Boboc pok. Ionut Madalin Maxim przez jednogłośną decyzję
65 kg: Alexandru Popescu pok. Gabriel Cobzaru przez jednogłośną decyzję
70 kg: Lucian Gherman pok. Denis Ceausu przez większościową decyzję
61 kg: Mihai Rusu pok. Daniel Handrea przez większoóściową decyzję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here