Kontuzja Polaka uniemożliwia mu występ w Enfusion!

0
657

Niestety nie mamy dobrych informacji. Podczas jednej z gal Enfusion miał wystąpić nasz rodak. W niemieckim Wuppertalu, 23 października w jednej z walk na karcie Enfusion: Rookies miał zawalczyć weteran Muay Thai, mistrz organizacji Krwawy Sport, Patryk Hebel. Niestety kontuzja ręki zmusiła go do wycofania się z walki.

Skontaktowaliśmy się z Patrykiem, by zadać mu kilka pytań przed nadchodzącą potyczką, ale zamiast tego zawodnik przekazał nam hiobowe wieści. Podczas przygotowań zawodnik trenujący w Holandii uszkodził sobie rękę i musiał wycofać się z zaplanowanej walki. Przeciwnikiem Hebela miał być Jeffrey Nijhoff. Jest to doświadczony zawodnik, który ma na swoim koncie występy w organizacji Enfusion oraz WFL w Holandii. Zdecydowanie byłoby to jedno z większych wyzwań w karierze Patryka, który swoją drogą trochę już powalczył.

W Polsce Hebel rywalizował min. w turnieju organizacji Krwawy Sport do 100 kg. Po fenomenalnym zwycięstwie w półfinale do walki finałowej nie wyszedł jego przeciwnik, Łukasz Szecówka, tym samym oddając tytuł bez walki. Ostatecznie do ich walki doszło na trzeciej edycji show organizowanego przez Bartosza Chyrka i Artura Smarzyńskigo. W maju tego roku Hebel zastopował Szecówkę już w pierwszej rundzie. Była to druga walka Patryka w 2021. W lutym spotkał się z Rafałem Kosiarskim na Octagon No Mercy 10 w Ostrowie Wielkopolskim. Pojedynek zakończył się punktowym zwycięstwem uczestnika turnieju do 70 kg organizacji HFO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here