Kosiarski, Hebel i Rutkiewicz wystąpią na Octagon: No Mercy 10

0
2474

Już 20 lutego odbędzie się kolejna gala solidnej organizacji MMA i kickboxingu, Octagon. Jubileuszowa, dziesiąta impreza będzie dostępna do obejrzenia w systemie pay per view. Dla fanów K-1 organizatorzy zapewnili trzy ciekawe nazwiska w karcie: Rafała Kosiarskiego, Patryka Hebela i Dariusza Rutkiewicza.

Rafał Kosiarski to podopieczny Adama Rydzaka z klubu Fighter Nowa Sól. Jest posiadaczem pasa mistrza Europy w formule K-1 pro am federacji WKF. Ponadto jest wielokrotnym mistrzem Polski różnych federacji jak: ISKA Poland, WKF itp. W zeszłym roku zaatakował tytuły PZKB ale bez powodzenia. W mistrzostwach Polski low kick zajął drugie miejsce ulegając w finale Kamilowi Mateji z Rebelii Kartuzy. Podczas mistrzostw Polski PZKB w formule K-1 rules zajął trzecie miejsce. Mimo braku tytułu krajowego czempiona dalej aktywnie startuje, bowiem na kwiecień ma zaplanowaną walkę na III Charytatywnej Gali Kickboxingu w Mikołowie.

Patryk Hebel to trenujący w Niemczech kickboxer z sukcesami na koncie. W swoim dorobku ma pas zawodowego mistrza Niemiec federacji ISKA. Polscy kibice z pewnością kojarzą go z walk na galach Krwawy Sport. A dokładniej z jednej walki. W półfinale turnieju do 100 kg na drugiej gali trójmiejskiej organizacji odprawił łokciem w zaledwie 34 sekundy Michała Wasilkowskiego. Ostatecznie Hebel wygrał turniej bowiem drugi finalista, Łukasz Szecówka, nie wyszedł do drugiej walki wspomnianego wieczora.

Trzecim fighterem K-1, którego zapowiedziano na galę Octagon: No Mercy 10 jest reprezentant Rutek Team, Dariusz Rutkiewicz. Zwycięzca pierwszego turniej K-1 na gołe pięści powraca po porażce na gali Genesis. Podczas organizowanej przez Macieja Kawulskiego imprezy poległ w starciu z weteranem MMA, Vaso Bakocevicem. Wcześniej stracił tytuł mistrza Krwawego Sportu ulegając w walce z Jędrzejem Durskim z Poznania.

Gala będzie transmitowana w systemie pay per view. Możecie wykupić transmisję pod TYM linkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here