Król RISE kontra mistrz Glory w listopadzie w Osace!

0
760

Do tego starcia miało dojść w lutym na gali RISE Eldorado 2021, ale obostrzenia covidowe sprawiły, że trzeba było je odwołać. Trzeba było poczekać kilka miesięcy, aby doszło do zestawienia Kento Haraguchiego z Petchpanomrungiem. Panowie zmierzą się na gali RISE World Series 2021 in Osaka 2 14 listopada.

O pierwszym ogłoszeniu walki pisaliśmy TUTAJ. Japończyk to trzykrotny zwycięzca turniejów RISE do 63 kg, a także były mistrz tej kategorii. Pas zwakował, ponieważ 23-latek miał w planach pójść kategorię w górę. W ostatnim występie nie wyglądał jednak najlepiej, gdyż kłopoty sprawił mu 41-letni Tapruwan.

Petchpanomrung w tym roku dwukrotnie walczył w MT w Tajlandii z byłym mistrzem Lumpinee i Topkinga Chujaroenem. Od niedawna rząd Tajlandii poluzował regulacje związane z pandemią COVID-19, stąd też wróciły gale, podobnie jak możliwości podróży. Według instagramowej strony Thaiboxingnews Taj, który wciąż jest mistrzem Glory do 65 kg, wyleciał już do Japonii, aby odbyć kwarantannę. Pojedynek powinien zostać oficjalnie ogłoszony niebawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here