Kto kusi Kamila Jenela do powrotu?

0
1735

Kamil Jenel pozostaje nieaktywny od marca zeszłego roku. Zawodnik z Rudy Śląskiej od tego czasu w pełni poświęcił się pracy trenerskiej, w której ma już pierwsze sukcesy. Porozmawialiśmy z Kamilem podczas III Sparingowej Ligi Gladiatorów w Bełchatowie, a jednym z tematów był jego powrót między liny. Przeczytajcie fragmentu wywiadu, który niebawem pojawi się w formie video na naszym Fanpage’u.

– Raczej nie będę walczył. Niebawem ma być u nas w Gliwicach Armia Fight Night. Nie czuję jednak motywacji do ciężkich treningów. Miałem niedawno telefon od Filipa Bątkowskiego w sprawie walki. Nie trenuję teraz zbyt mocno. Robię cztery jednostki treningowe w tygodni, dla siebie. Po prostu nie mam zamiaru wyjść nieprzygotowany do walki i przegrać. Nie po to ciężko pracowałem na passę 14 zwycięstw z rzędu, by zaprzepaścić swoją pracę dla pieniędzy. – powiedział Jenel.

Czy tylko z Polski przychodzą propozycje? Okazuje się, że nie. Zawodnik ze Śląska jest zadrą pod paznokciem Yohana Lidona, który pała żądzą. Francuz został ograny przez Jenela na gali DSF 21: Śląskie Tąpniecie 2. Holandia również pamięta byłego mistrza Beneluksu.

– Miałem telefon z zagranicy. Chodzi o rewanż z Yohanem Lidonem w styczniu. Gala we Francji, na której ostatnio zdobył pas Tayfun Ozcan. Dzwoniono do mnie również ws. starcia z dobrym Marokańczykiem, Bilalem Loukilim. Problemem była waga. Najpierw zaproponowano mi pojedynek w wadze do 75 kg, później podnieśli ten limit do 77 kg. Ja po raz ostatni zszedłem do tego limitu walcząc na FEN. – skomentował popularny ‘Lider’.

Co może skusić weterana Enfusion do powrotu na ring? Jak on sam mówi konkretne pieniądze. Jenel nie wyklucza również, że duże nazwisko też byłoby bardzo kuszące.

Może jakieś konkretne pieniądze by mnie skusiły. Co miałem udowodnić, to udowodniłem. Może skuszę się jeszcze na tą walkę w Armia Fight Night. Wiesz, jak mam walczyć z jakimś średnim zawodnikiem tylko po to, by coś zarobić to…. Tu mnie już bardziej rajcuje. [wyjazd z zawodnikami na walki pierwszego kroku]. – skwitował Kamil.

Cały wywiad niebawem na naszym Fanpage’u. Porozmawialiśmy z Kamilem o jego klubie, podopiecznych i planowanym debiucie jako promotor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here