Kto następny? Tenshin Nasukawa pokonał Kouziego w main evencie RIZIN.24 (WYNIKI) (WIDEO)

0
1273

W niedzielę 27 września odbyła się gala RIZIN.24, gdzie walką wieczoru była konfrontacja Tenshina Nasukawy i Kojiego Tanaki. Japończyk dość łatwo uporał się z rywalem, który miał być dla niego trudną do pokonania przeszkodą. Poza tym miały miejsce jeszcze dwie walki kickbokserskie.

Przez wszystkie trzy rundy Nasukawa był przede wszystkim znacznie szybszym zawodnikiem od byłego pretendenta do tytułu K-1 i posiadacza pasa ISKA. Pełne trzy rundy bardzo wyraźnej przewagi zawodnika z Teppen Gym i jednogłośna decyzja. Nie było co prawda takich ognistych wymian jak w przypadku walki Kouziego z Takeru, ale poziom pojedynku stał na bardzo wysokim poziomie. Pozostaje teraz pytanie z kim teraz zmierzy się Tenshin? Nobuyuki Sakakibara ma nadzieję na to, że rząd japoński zniesie do końca roku restrykcje dla przyjeżdżających do Japonii w celach służbowych.

Brat-bliźniak Rui Ebaty, Mutsuki udanie zadebiutował w RIZIN, pokonując po szybkim pojedyku Rastę. Pretendent do tytułu stadionu Rajadamnern posłał nawet na deski wysoko sklasyfikowanego w rankingu RISE zawodnika, ale potem już nie udało się tego powtórzyć.

Pamiętający jeszcze czasy starego, młodzieżowego K-1 Taishi Hiratsuka zakończył efektownie swoją walkę z fajterem Shoot Boxingu Yuukim Kitagawą. Podczas wymiany „lewy na lewy” znokautował swojego rywala i również zanotował udany debiut w RIZIN.

Wyniki walk kickbokserskich RIZIN.24 (27 września 2020, Saitama):

58,5 kg: Tenshin Nasukawa pok. Koji „Kouzi” Tanaka przez decyzję
55 kg: Mutsuki Ebata pok. Rasta przez decyzję
60 kg: Taishi Hiratsuka pok. Yuuki Kitagawa przez KO 1R (lewy sierp)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here