Łasiewicki i Paczuski na Steadfast Kickboxing 2?

0
1246

Jak udało się nam ustalić, podczas drugiej gali Steadfast Kickboxing w ringu pojawi się dwóch znanych kickboxerów. Reprezentujący Ostrołęka Fight Academy, Karol Łasiewicki (3-2) powraca po udziale w turnieju na HFO 12. O wiele dłuższą przerwę miał natomiast Kamil Paczuski (0-0-1), który też rozpoczął przygotowania do gali organizowanej przez Zbigniewa Kowalewskiego.

Dla Łasiewickiego będzie to powrót do rywalizacji po porażce z rąk Alana Kalskiego na HFO 12 w Ostrołęce. Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka obecnie przebywa na obozie organizowanym przez Uniq Fight Club. Zawodnik z Sypniewa stoczył do tej pory 5 pojedynków walcząc min. na FEN i HFO. W tej drugiej organizacji stoczył ponad połowę walk zawodowych, rozprawiając się z Rafałem Korczakiem i z Mateuszem Kopeć.

Kamil Paczuski ma na swoim koncie jedną walkę jako zawodowiec. Podczas gali HFo: Spartan Night w Jaśle w 2019 roku zremisował po czterech rundach z Kamilem Janikiem. Niedawno Paczuski był widziany w Palestrze Warszawa, w której pod okiem Łukasza Roli przygotowuje się do nadchodzącego pojedynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here