Łasiewicki vs. Paczuski na gali FEN 41 w Mrągowie. Co dalej z KFN?

0
1097

Organizacja Fight Exclusive Night dodała kolejną walkę na galę FEN 41, która będzie miała miejsce 27 sierpnia w Mrągowie. W walce na zasadach K1 w klatce zmierzą się Karol Łasiewicki i Kamil Paczuski. Wyjaśniło się też, co dalej z kickbokserskim projektem grupy FEN, czyli Kickboxing Fight Night.

Karol Łasiewicki wraca do FEN po dwóch latach. Wówczas na FEN 29 zawodnik Ostrołęka Fight Academy w Ostródzie przegrał przed czasem z Mateuszem Kopciem. Później natomiast bił się na HFO, gdzie pokonał Rafała Korczaka, zrewanżował się Kopciowi i przegrał w półfinale turnieju o pas z Alanem Kalskim w maju 2022 roku. Kamil Paczuski to brat doświadczonego kickboksera, obecnie fajtera KSW, Radosława. Zadebiutował on zawodowo w 2019 roku na HFO: Spartan Night w Jaśle, gdzie zremisował po rundzie dodatkowej z Kamilem Janikiem. To prezes, jeden z trenerów i współzałożyciel warszawskiego Uniqu. Teraz stoczy swoją drugą zawodową walkę.

Udało się nam również dowiedzieć, co dalej z galami KFN. Okazało się, że w 2022 roku nie zobaczymy kickbokserskiego eventu na antenach Polsatu. Niejasna jest przyszłość całego projektu, bardzo szumnie swego czasu promowanego w programie Koloseum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here