Łatwiej tłumaczyć się kontuzją, niż przyznać że przegrało z kimś nieznanym – Paweł Deluga o rewanżu Wrzoska z Harim

0
1396

Założyciel Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów i trener Kuźni Mistrzów Wyszków, Paweł Deluga wierzy w Arka Wrzoska przed sobotnim rewanżem z Badrem Hari. Były amatorski mistrz Polski wierzy w wiktorię Polaka.

– Ciężko jest ocenić, czy podczas walki Badr zerwał czy tylko naciągnął biceps. Prawdę zna tylko on sam, a prawdą jest też, że został najzwyczajniej w świecie znokautowany przez Arka. Łatwiej tłumaczyć się kontuzją, niż przyznać że przegrało się z nieznanym wcześniej chłopakiem z Polski, który miał robić za mięso armatnie. Nie mi oceniać, czy wraca za szybko, czy nie. Co d samej postawy Arka, to cały czas będzie czuł respekt przed Badrem. To legenda. W każdej sekundzie jest w stanie zakończyć walkę. Z drugiej strony Wrzosek już teraz wie, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Nie będę szczególnie zszokowany, jeśli skończy się to drugą wiktorią Polaka. Hari nie zmieni raczej planu na walkę. Będzie chciał udowodnić, że pierwsza porażka zdarzyła mu się przypadkiem i stawiam, że ruszy mocno na Polaka. Marokańczyk nie potrafi inaczej niż iść na całość. Według mnie jest to walka 50/50. Kibicuje Arkowi i paradoksalnie więcej zależy od niego niż od Badra w kwestii wyniku. Jeśli wierzy w siebie i wie, że poprzedni nokaut nie był przypadkowy, to poprowadzi i skontroluje rywala i zakończy pojedynek tak jak będzie chciał to zrobić. Wierzę w niego i będę kibicował. – skwitował Deluga.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here