Legia zaprasza na Mistrzostwa Warszawy K-1

0
1098

W związku zbliżającymi się Mistrzostwami Warszawy K-1 i 52. Warszawską Grandą K-1 (14-15 listopada) organizowanymi przez Legia Fight Club, do promocji dołączył się także klub piłkarski Legia Warszawa.

Oto treść komunikatu prasowego:

Po raz drugi chcemy serdecznie zaprosić Was na Mistrzostwa Stolicy w najtwardszej i najbardziej widowiskowej odmianie kickboxingu – K-1. Pomysłodawcą i organizatorem zawodów jest Karol Łada, były zawodnik, obecnie trener w Legia Fight Club. Turniej rozegrany zostanie na warszawskim Torwarze 14 oraz 15 listopada. Dyscyplina przeżywająca w ostatnim czasie swój renesans, z pewnością przyciągnie najlepszych zawodników z całego kraju. Impreza odbędzie się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.

Kickboxing w Stolicy ma już mocną i uznaną imprezę – Warszawską Grandę. Ta stanowi najbardziej rozpoznawalne amatorskie zawody tego typu w Polsce i w tym roku odbywać się będzie równolegle z Mistrzostwami. Dzięki dostępności dwóch ringów, będziemy mieli możliwość prowadzenia obu zawodów w tym samym czasie. Pojedynki będą trwać cały dzień, a Karol Łada, który odpowiada za oba wydarzenia krótko wyjaśnia ich cel: – To proste – chcemy stworzyć warunki zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym zawodnikom do zdobywania doświadczenia, zaś trenerom możliwości pracy nad warsztatem.

Imprezę zaplanowano na dwa dni – weekend 14 i 15 listopada. Pierwszego dnia odbędą się walki eliminacyjne, ćwierćfinały i półfinały. W niedzielne popołudnie zawodnicy wyjdą tylko do pojedynków finałowych. Rzecz jasna, równocześnie z Mistrzostwami trwać będzie ostatnia w tym roku, Warszawska Granda. Zawody odbędą się w hali klubu Legia Fight Club, mającego swoją siedzibę na Torwarze przy Łazienkowskiej 6A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here