Lodzik vs Rajewski III na Babilon Boxing Show 17 grudnia

0
1031

Podczas zaplanowanej na 17 grudnia w Radomiu gali Babilon Boxing Show po raz kolejny spotkają się w ringu Jan Lodzik i Mateusz Rajewski. Pojedynek obu Panów, którzy mają również zawodowe walki w boksie, odbędzie się w formule K-1.

Jan Lodzik obecnie skupia się na karierze pięściarskiej. Niepokonany w boksie zawodowym fighter postanowił jednak powrócić na kolejną walkę w formule K-1. Po raz ostatni zawalczył w kickboxingu na gali Babilon MMA 16 w Legionowie. Pokonał wtedy przez decyzję sędziów obecnego zawodowego mistrza Polski młodzieżowców w formule full-contact PZKB, Mateusza Białeckiego z Torunia. W miniony weekend brał udział w Pucharze Polski K-1 organizowanym przez Legia Fight Club, traktując ten występ jako start kontrolny. Udało mu się pokonać wszystkich rywali i zgarnąć złoto.

Mateusz Rajewski ostatnio zadebiutował w boksie zawodowym. Podczas gali Babilon Boxing Show w Jaworznie pokonał przez decyzję sędziów znanego z MMA, Adriana Kępę. W kickboxingu po raz ostatni widzieliśmy go na marcowej gali King of Kings Classic 5. Podczas gali w litewskiej Olicie zremisował w walce wieczoru eventu z obecnym mistrzem KOK, Mindaugasem Narauskasem. Był to powrót Mateusza do kickboxingu po ponad rocznej przerwie. Podczas działalności DSF Kickboxing Challenge Rajewski był jednym z najlepszych zawodników w wadze do 65 kg, w której rywalizował o pas z Lodzikiem. Ichniejszy pojedynek zakończył się wygraną fightera z Legionowa. Reprezentant Płocka przygotowując się do tej walki odwiedził mistrza HFO, Patryka Radonia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here