Łódzki weteran vs gdański talent w małych rękawicach na Krwawy Sport 2

0
1263

K-1 w małych rękawicach, a nawet bez rękawic to wizytówka trójmiejskiej organizacji Krwawy Sport. Podczas drugiej gali zobaczymy starcie w wadze do 91 kg, w którym utytułowany Bartłomiej Wydra spotka się z Gdańszczaninem, Filipem Miszczakiem. Ponadto na gali odbędą się dwa turnieje K-1 bez rękawic w wadze do 100 kg i ponad 100 kg.

Bartłomiej Wydra jest znany przede wszystkim ze startów amatorskich pod banderą PFKB. To właśnie w ramach rywalizacji dla tej organizacji został 5 razy mistrzem świata Unified World Championship K-1. Reprezentant łódzkiego Fit Fabric walczył również w najbardziej prestiżowej organizacji amatorskiego kickboxingu w tej części świata, WAKO. Na zawodach pod sztandarem szwajcarskiej organizacji zdobył złoty medal pucharu świata. Wielokrotnie stawał też na podium mistrzostw Polski w kategoriach juniorskich i seniorskich. W zawodowym kickboxingu rywalizował na galach Makowski Fighting Championship, Real Fight, BSP czy One to One Fight Night. Ma na swoim koncie również debiut w zawodowym MMA, który zaliczył w 2014 roku.

Miszczak ma już za sobą starcie w 4-uncjowych rękawicach. Gdańszczanin wystąpił na pierwszej gali Krwawy Sport, na której pokonał Michała Wagnera. Warto wspomnieć, że 25-latek wziął wspomnianą walkę z dwudniowym wyprzedzeniem. W lutym miał walczyć na gali Time of Masters ale ostatecznie jego przeciwnik nie wyszedł do klatki. Miszczak jest medalistą imprez centralnych, a swoją gablotę z trofeami zaczął zapełniać jeszcze jako junior.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here