Łukasz Pławecki w walce o pas Enfusion we wrześniu!

0
1035

Organizacja Enfusion najprawdopodobniej nie zorganizuje kolejnej gali do jesieni. Gale zaplanowane na 9 i 10 kwietnia zostaną wkrótce oficjalnie anulowane. Kolejny event 11 września w Nijmegen, gdzie o pas walczyć będzie Łukasz Pławecki!

„Boom Boom” ostatni raz rywalizował w obronie pasa ISKA na HFO: Solpark we wrześniu 2020, gdzie pokonał fajtera MT Michalisa Manolego. Tym razem stanie przed szansą zdobycia kolejnego trofeum, tym razem tytułu mistrza Enfusion do 80 kg! Przeciwnikiem będzie obecny posiadacz pasa Robin Cirić.

Serb jest mistrzem od kwietnia 2019, kiedy to w Żylinie znokautował latającym kolanem i ciosami Vladimira Moravcika. Od tamtej pory wygrał jeszcze cztery superfighty, tym trzy w Enfusion. Jego trenerem jest mistrz świata w taekwondo i przy okazji jego ojciec, Nebbe Cirić, który nauczył go również technik obrotowych, którymi czesto posługuje się podczas walki.

Na wrześniową rozpiskę zostały ogłoszone jeszcze następujące zestawienia:

Endy Semeleer vs. Kevin Hessling – starcie mistrza Enfusion i mistrza Enfusion Cage Events
Younes Smaili vs. Mohammed Boutasaa – były zawodnik K-1 kontra mistrz Enfusion do 67 kg kon
Marouan Toutouh vs. Bilal Loukili – Toutouh to finalista turnieju Kunlun z 2019 roku. Obaj są czołowymi zawodnikami do 72,5 kg
Seif Harnafi vs. Amier Abdullahad – Abdullahad doszedł do finału świetnego czteroosobowego turnieju na gali Enfusion 99 w Wuppertal, gdzie przegrał z Chrisem Wunnem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here