Łukasz Rambalski pożegna się z ringiem na MFC 19

0
1777

Po Balu Mistrzów Kickboxingu w Węgrowie porozmawialiśmy z Tomaszem Makowskim. Założyciel MFC zdradził nam kilka informacji dotyczących zaplanowanej na 2 października gali w Zielonej Górze. W stolicy województwa lubuskiego odbędzie się min. pożegnalna walka Łukasza Rambalskiego.

Trener Huntera Bydgoszcz i kadry Polski w K-1, Łukasz Rambalski ostatni raz pojawił się w ringu podczas gali Wirtuoz Challenge 2, na której rozprawił się z Filipem Karbownikien. W przeszłości Rambalski rywalizował na największych galach w Polsce i w Europie. Wystarczy nadmienić tutaj, że był uczestnikiem takich gal jak: estońska organizacja XFS, legendarna Iron Fist, Angels of Fire, Fight Exclusive Night czy Beast of the East. Ponadto brał udział w reality show nieistniejącej już organizacji It’s Showtime. Walczył również na gali It’s Showtime 29, na której spotkał się z Sahinem Yakutem. Wśród jego rywali znajdziemy takie nazwiska jak: były mistrz Glory w wadze do 77 kg, Murthel Groenhart, czy legendarny bijok z czasów K-1 MAX, Alviar Lima.

Ponadto na gali zaplanowano walki znanych z gal MFC: mistrza Polski PZKB w pięciu formułach kickboxingu w tym roku, Kacpra Frątczaka, zielonogórskiego kickboxera, Przemysława Kacieję w walce z reprezentantem Paco Team Mysłowice, Dominikiem Tomicą, jednego z najlepszych zawodników Muay Thai w Polsce, Macieja Zembika oraz Michała Gołębiowskiego.

Gala jest zaplanowana na 2 października w Zielonej Górze. Transmisję z wydarzenia tradycyjnie przeprowadzi telewizja FightBox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here