Maciej Tercjak powraca na Karate Combat 39

0
349

Jedyny Polak w amerykańskiej lidze zawodowego karate, Maciej Tercjak poznał datę kolejnego pojedynku dla Karate Combat. Fighter z Łomży wystąpi na najbliższym evencie organizacji w Miami na Florydzie. Przeciwnikiem Polaka będzie Wenezuelczyk, Alberto ‘Berserker’ Ramirez. Transmisja bezpłatnie na oficjalnym kanale YT amerykańskiej organizacji.

Wywodzący się z kyokushin Tercjak już dwukrotnie wchodził do areny organizacji Adama Kovacsa. W debiucie dla KC zmierzył się ze znanym z walk w UFC, byłym mistrzem amerykańskiej organizacji LFC, Bruno Souzą. Pojedynek z podopiecznym legendarnej rodziny Machida zakończył się porażką na punkty Łomżanina. W drugiej walce Tercjak spotkał się z uczestnikiem igrzysk olimpijskich, medalistą mistrzostw świata, Andresem Maderą. Walka z doświadczonym reprezentantem stylu shotokan zakończyła się przerwaniem na niekorzyść Polaka w trzeciej rundzie. Reprezentant Hunter Kickboxing Łomża i Uniq Fight Club dostał szansę kolejnego występu.

Przecinik Polaka ma już trzy potyczki w dole Karate Combat. Wywodzący się ze stylu Shotokan fighter z Ameryki Południowej rywalizował już min. ze znanym sportowcem-influencerem, Samuelem Ericssonem, reprezentantem Antypodów Matthew Stevensem czy Uzbekiem, Ikboljonem Uzakovem. Podobnie jak nasz reprezentant nie poczuł jeszcze smaku wiktorii w Karate Combat.

Gala Karate Combat 39 jest zaplanowana na 20 maja w Miami. W walce wieczoru mistrz organizacji i lider rankingu bez podziału na kategorie wagowe, Luiz Rocha będzie bronił pasa mistrza wagi lekkiej z pierwszym pogromcą Tercjaka, Bruno Souzą. Transmisja za darmo na kanale Karate Combat w serwisie Youtube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here