Maciej Zembik vs Michał Krupa na FighTTime 22! Magda Kasprzyk gwiazdą wieczoru!

0
3660

Poznaliśmy datę kolejnej gali małopolskiej organizacji FighTTime. Podczas 22. eventu organizowanego przez Arkadiusza Małka zobaczymy walki K-1 oraz Muay Thai. W walce wieczoru wystąpi Magdalena Kasprzyk. W co-main evencie zobaczymy dwóch doskonałych zawodników Muay Thai. Michał Krupa z Fight Gym Lublin spotka się z Maciejem Zembikiem z ŻKSW Żary. Impreza jest zaplanowana na 26 czerwca w Niepołomicach.

Magdalena Kasprzyk spotka się z rywalką z zagranicy. W tej chwili promotor poinformował nas, że trwają rozmowy z pewną zawodniczką ze Słowacji. W stawce pojedynku ma się znaleźć pas międzynarodowej mistrzyni Polski ISKA. Niepołomiczanka jak do tej pory ma na swoim koncie pasy mistrzowskie organizacji FighTTime oraz Night of Champions. W przeszłości była zawodniczką Ladies Fight Night.

Maciej Zembik ostatni pojedynek stoczył na gali MFC 18, na której pokonał reprezentanta warszawskiej Sparty, Krzysztofa Olszewskiego. Dosłownie miesiąc wcześniej ‘Zembol’ walczył na HFO: Solpark. Podopieczny Dawida Poloka pokonał na gali w Kleszczowie Słowaka, Ivo Hatalę z Fire Gym Bańska Bystrzyca. Wcześniej zawodnik trenujący w Żarach rywalizował na gali Thai Battle Championship 2, na której spotkał się z Mateuszem Janikiem. W pojedynku o pas zawodowego mistrza Polski ISKA zwyciężył reprezentant Thai Gym Tarnów, który zastopował Zembika uderzeniem na korpus. Zembik od wielu lat jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników Muay Thai w Polsce i czołowego kickboxera w wadze do 65 kg.

Michał Krupa powrócił do rywalizacji po kilku latach przerwy. Podopieczny Rafała Murata z lubelskiego Fight Gymu rywalizował w ramach zawodów PZMT, na których zdobywał medale. Później przyszło parę lat przerwy i wielki powrót na gali Grappler Night 6. Podczas mińskiej imprezy pokonał Bartłomieja Olkowskiego z Academia Gorilla Ostrów Mazowiecka. Następnie wystąpił na gali ONE to ONE 2 w Lublinie, na której rozprawił się z Piotrem Wielkopolanem. Po tych dwóch walkach rywalizował też na Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry. Teraz czeka go wielki test w Niepołomicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here