Majowe gale RIZIN i K-1 przełożone

0
4519

Coraz większe liczby przypadków COVID-19 w największych miastach spowodowały, że w niekórych prefekturach wprowadzono stan wyjątkowy. Ten został jeszcze przedłużony do końca maja. Odbiło się to na planowanych galach największych japońskich organizacji.

Lokalne władze poprosiły więc organizatorów, czy ewentualnie imprezy mogą odbyć się bez publiczności. Co prawda w Japonii nie ma lockdownu w rozumieniu europejskim, ale prośba tam jest jak w zachodnim świecie rozporządzenie.

RIZIN planowało galę numer 29 na 30 maja w Osace, lecz wobec obecnej sytuacji przełożyło event na 27 czerwca. Mniej logiki w działaniu K-1, które z 23 maja zmieniło datę imprezy w Tokio na… 30 maja. Nie do końca w takim wypadku wiadomo, co może zyskać promotor, ponieważ stan wyjątkowy i tak nie będzie wtedy zdjęty.

Podczas tych dwóch wydarzeń mają mieć miejsce bardzo interesujące turnieje. RIZIN planuje czwórkę do 61 kg m.in. z Kouzim, czy Taiju Shiratorim, a K-1 ośmioosobową drabinkę w nowo utworzonej kategorii do 53 kg. Wygrany zostanie pierwszym mistrzem K-1 w tym limicie.

ROZPISKA GALI RIZIN.29
ROZPISKA GALI K-1 WORLD GP IN JAPAN – TOKYO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here