„Mamy zamiar kontynuować budowanie polskiego kickboxingu zawodowego” – HFO zostaje w TVP Sport na kolejne lata

0
923

Niedawno odbyła się 10 gala HFO, na której organizacja ukoronowała swojego pierwszego mistrza. Przeczytaj więcej o jubileuszowej gali HFO Solpark II. Jednocześnie była to szósta gala HFO transmitowana na antenie największej polskiej telewizji sportowej TVP Sport. Organizacja jest z nią związana od 2019 roku.

Na profilu na Twitterze organizacja poi formowała, że zostaje ze stacją TVP Sport na kolejne lata.

Z każdą kolejną galą czuliśmy, że podnosimy sobie poprzeczkę i dajemy radę. Zostało to też zauważone przez naszego partnera telewizyjnego, co z kolei zaowocowało przedłużeniem współpracy na bardzo korzystnych dla nas warunkach. Cieszymy się z tego, że będziemy mogli dalej popularyzować zawodowy kickboxing i docierać z nim do szerokiego grona widzów. Mówiąc najprościej mamy zamiar kontynuować budowanie polskiego kickboxingu zawodowego. – podsumował informację Łukasz Czarnowski z HFO.

HFO rozpoczęło współpracę z TVP Sport w maju 2019 galą w nowym Sączu. Kolejne wydarzenia organizowane były w Jaśle oraz po dwa razy w Warszawie i Kleszczowie.

Zaczęliśmy współpracę z telewizją pół roku przed wybuchem pandemii i niespełna rok przed pierwszym lockdownem, co nie ułatwiło nam pracy. Zorganizowaliśmy w tym czasie pierwszą w Europie galę kickboxingu w studio telewizyjnym oraz galę w klubie muzycznym Bank, dostosowując się do aktualnie narzucanych ograniczeń. Udało nam się wyłonić w naszej organizacji talenty, które chcemy rozwijać, a także pierwszego mistrza w wadze lekkiej. Można powiedzieć, że to było bardzo udane półtora roku. – dodaje Łukasz Pławecki, pomysłodawca i współwłaściciel HFO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here