Marat Grigorian nokautuje na ONE Championship: Big Bang (WYNIKI) (WIDEO)

0
1095

Mimo że karta piątkowej gali ONE Championship: Big Bang w Singapurze ze względu na losowe wypadki została mocno okrojona o czym informowaliśmy, to i tak wypadła okazale. W walce wieczoru mistrz Glory Marat Grigorian pokonał Iwana Kondratiewa, ale wygrania nie przyszła mu łatwo.

Rosjanin, były zawodnik Tatneft Cup postawił bardzo twarde warunki, a poza tym walczył z odwrotnej pozycji, co również przysporzyło Ormianinowi sporo kłopotów. Kondratiew nie miał zamiaru się cofać. Podczas jednej z wymian trafił prawym sierpowym prosto w szczękę Grigoriana, czym spowodował liczenie.

W drugiej odsłonie fajter z Armenii zaczął coraz częściej atakować tułów rywala, a jeden z haków pod lewy łokieć zakończył sprawę definitywnie.

Murat Aygun ostatecznie nie zawalczył o pas, ale organizatorzy znaleźli zastępstwo, przesuwając Andersona Silvę z walki MMA. Brazylijczyk nawet posłał na deski przeciwnika, ale jak pokazały powtórki, cios nie trafił w głowę, a upadek spowodował, bo Aygun miał przesunięty środek ciężkości.

Niedoszły pretendent do tytułu wagi ciężkiej Enfusion był jednak skuteczniejszy i trafiał kombinacjami, do których dokładał głównie lowa. Mimo liczenia w drugiej odsłonie Turek jednogłośnie triumfował, chociaż na pewno wolałby opuścić Singapur z tytułem mistrzowskim.

Nieoczekiwanie na rozpiskę wszedł Andy Souwer. Holender wypunktował Chunyu Zhanga. Pojedynek wyglądał w miarę wyrównanie, dopóki legenda K-1 MAX nie wrzuciła piątego biegu. Ostatecznie 38-latek pokazał „Souwer Power” i odniósł pewne zwycięstwo.

Bonusowo KO Bokanga Masuyane na Rene Catalanie:

Wyniki walk uderzanych gali ONE Championship: Big Bang (4 grudnia, Singapore Indoor Stadium, Singapur):
155 lbs: Marat Grigorian pok. Iwan Kondratiew przez KO 2R (hak na tułów) – KB
225 lbs: Murat Aygun pok. Anderson Silva przez decyzję – KB
155 lbs: Andy Souwer pok. Chunyu Zhang przez decyzję – KB

pozostałe walki:
155 lbs: Garry Tonon pok. Koyomi Matsushima przez decyzję
125 lbs: Bokang Masunyane pok. Rene Catalan przez KO 1R (kopnięcie na głowę)
115 lbs: Jhin Radzuan pok. Bi Nguyen przez decyzję
115 lbs: Ritu Phogat pok. Jomary Torres przez TKO 1R (ciosy i łokcie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here