Maraton! 24 walki w rozpisce K’Festa 3

0
2073

K-1 ogłosiło pełną rozpiskę gali K’Festa 3, która będzie miała miejsce 22 marca w hali Saitama Super Arena. Po uzupełnieniu karta liczy sobie aż 24 pojedynki!

Ostatnie zestawienia to głównie starcia, które znajdą się na początku rozpiski. Szansę dostaną głównie zawodnicy z Krush, ale można dostrzec rozpoznawalne nazwiska z K-1, czy też fajterów MMA.

Na listopadowej gali K-1 niespodziewanie w rozpisce pojawił się weteran Pancrase i Sengoku Seyia Kawahara. Japończyk wrócił do walk po siedmioletniej przerwie i to do formuły, w której nie zwykł startować. Przegrał wówczas z Kojim Tanaką. W marcu poszuka swojej pierwszej wygranej z zawodnikiem Krush, Satoru Nariaim.

Były podwójny mistrz Krush, triumfator turnieju japońskiego K-1 do 65 kg, a także półfinalista światowego turnieju Hideaki Yamazaki od 2019 roku jest niepokonany. Ostatnią wygraną dołożył na styczniowej gali Krush. Były pretendent do pasa K-1 mierzył się z takimi zawodnikami jak Stanislav Renita, Ilias Bulaid, Kaew, Yuta Kubo, czy Rukiya Anpo. Po drugiej stronie ringu stanie zawodnik również niepokonany przez cały zeszły rok Hikaru Terashima, który swoje pojedynki toczył głównie na galach Krush.

Mający 20 walk w MMA (głównie w Pancrase, ale też w DEEP) Hikaru Hasumi ostatnio najczęściej pojawiał się na galach lethwei organizacji ILFJ. Tym razem dla odmiany nałoży rękawice, aby bić się z Hisakim Higashimoto, który w dorobku ma m.in. nokaut na Hiroyi w młodzieżowym GP Krush.

Nie zapomniano również o wysokich kategoriach. Shinya Uemura, który bił się m.in. ze znanym z turnieju do 90 kg K-JEE, skrzyżuje rękawice z Seyią Tanigawą. Stawkę uzupełniają newcomerzy: RIAMU, RYUTO, RIRA i „Kyoken” Jin.

Pełna rozpiska gali K’Festa 3:

Yoshiki Takei vs. Dansiam Ayothaya Fight Gym
Kenta Hayashi vs. Zhu Shuai
Yuuki Egawa vs. Facundo Suarez
Yuta Murakoshi vs. Leona Pettas
Akihiro Kaneko vs. Masashi Kumura
KANA vs. Gloria Peritore
Kaito Ozawa vs. Jawsuayai Ayothaya Fight Gym
Rukiya Anpo vs. Fukashi Mizutani – o pas -65 kg
Yuta Kubo vs. Jordann Pikeur o pas -67,5 kg
Takeru vs. Adam Bouarourou – o pasy ISKA i K-1 -60 kg
Daisuke Fujimura vs. Kotetsu – walka rezerwowa turnieju -70 kg
Kaito vs. Minoru Kimura – ćwierćfinał turnieju -70 kg
Katsuya Jinbo vs. Eder Lopes – ćwierćfinał turnieju -70 kg
Yasuhiro Kido vs. Milan Pales – ćwierćfinał turnieju -70 kg
Hiromi Wajima vs. Niclas Larsen – ćwierćfinał turnieju -70 kg
półfinał turnieju -70 kg
półfinał turnieju -70 kg
finał turnieju -70 kg
Satoru Nariai vs. Seyia Kawahara
Hideaki Yamazaki vs. Hikaru Terashima
Hikaru Hasumi vs. Hisaki Higashimoto
Shinya Uemura vs. Seyia Tanigawa
RIAMU vs. RYUTO
RIRA vs. „Kyoken” Jin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here