Maraton! Rozpiska KoK Classic 3 ogłoszona

0
1134

Organizacja King of Kings 26 września wraca z kolejną galą z cyklu KoK Classic. Po jedynce w Olicie i dwójce (Summer Special Edition) w Kownie, trzecia edycja odbędzie się w Wilnie. W Siemens Arenie wiemy już teraz o piętnastu zestawieniach, a dwoje topowych litewskich zawodników pozostaje jeszcze bez rywali.

W walce wieczoru o pas bałtyckiego mistrza Dream Boxing wystąpi brązowy medalista igrzysk w Londynie Evaldas Petrauskas. W sierpniu pokonał on w Kownie Łukasza Łęczyckiego po czterech rundach. Walka z dziewiętnastoletnim Semjonem Kamaninem z Estonii odbędzie się na dystansie sześciu trzyminutowych rund. Poza tym w Wilnie widzowie zobaczą jeszcze dwa pięściarskie superfighty (3×2 min).

Inną walką o pas będzie starcie w MMA między Osvaldasem Fedorovicem a Zygimantasem Ramaską. Będzie to jedyna walka 3×5 min. Reszta pojedynków w mieszanych sztukach walki to 2×4 min z ograniczonymi zasadami (tzw. ZST Rules, bez uderzeń na głowę w parterze).

Wystąpi także cała plejada litewskich i łotewskich fajterów, z czego większość mogliśmy obserwować na letnich imprezach KoK. Zdecydowanie należy zwrócić uwagę na powrót Matasa Pultarazinskasa, który przez parokrotnie był zestawiany z Dovydasem Rimkusem, lecz za każdym razem pojedynek spadał z rozpiski. Przedstawiciel Sparta Gym skrzyżuje rękawice z dynamicznie walczącym Eduardsem Misinsem. Łotysz zremisował na KoK Classic 1 z Łukaszem Łęczyckim a potem z Samuelisem Sorochovasem na KoK SSE.

Naprzeciwko siebie staną dwa odkrycia czerwcowej gali: Dominykas Dirkstys i Linas Andrijauskas. Obaj dysponują świetnymi warunkami fizycznymi i pokazali się z bardzo dobrej strony.

Należy zwrócić także uwagę na starcie Dovydasa Levickisa z młodym, obiecującym Aleksandrem Cerkesovem, powrót Dovydasa Rimkusa, Shamila Dzamaldaeva, czy Lukasa Baneviciusa. Rywali na razie nie mają Ernesta Kareckaite i Erikas Golubovskis. Na gali w starcia kickbokserskie będą trwać 3×2 min z dwunastouncjowymi rękawicami.

W rozpisce brak uczestników z warszawskiej Garudy. Ma to związek z wprowadzeniem kontrol i kwarantanny przez litewskie władze w przypadku wjazdu do kraju z terytorium Polski.

Imprezę na żywo będzie można oglądać na kanale Fightbox.

Rozpiska gali KoK Classic 3 (26 września, Siemens Arena, Wilno):

66 kg: Evaldas Petrauskas vs. Semjon Kamanin – boks/o pas mistrza bałtyckiego (6×3 min)
72 kg: Osvaldas Fedorovic vs. Zygimantas Ramaska – MMA/o pas MMA Bushido (3×5 min)
75 kg: Mindaugas Gediminas vs. Vytautas Balsys – boks
+95 kg: Algirdas Baniulis vs. Reinis Porozovs – boks
67 kg: Matas Pultarazinskas vs. Eduards Misins
+95 kg: Arturas Kudresovas vs. Zilvinas Kymantas – MMA/ZST rules
80 kg: Dominykas Dirkstys vs. Linas Andrijauskas
71 kg: Aurimas Krukauskas vs. Vitas Karosas
75 kg: Deividas Deividavicius vs. Felix Koster – MMA/ZST rules
67 kg: Danas Antanavicius vs. Mehdi Henhari
62 kg: Dovydas Levickis vs. Aleksandr Cerkesov
76 kg: Lukas Banevicius vs. Egidijus Labanauskas
75 kg: Simonas Rackauskas vs. Pavel Mazurok
72 kg: Dovydas Rimkus vs. Richard Zeimanis
68 kg: Samuelis Sorochovas vs. Shamil Dzamaldaev
65 kg: Ernesta Kareckaite
85 kg: Erikas Golubovskis – MMA/ZST rules

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here