Marek Piotrowski dopisze nowy rozdział do książki Kickboxer! Planowana reedycja!

0
3160

Polski Związek Kickboxingu przekazał w swoich mediach społecznościowych świetną informację o planach reedycji wydajnej w 1991 książki Kickboxer.

Przypominamy o trwającej zbiórce na leczenie Marka Piotrowskiego.

Napisana przez Aleksandra Bilika książka opisuje karierę największego mistrza polskiego kickboxingu, jakim był bez wątpienia Marek Piotrowski. Licząca ponad 200 stron książka opisuje karierę Piotrowskiego do 1990 roku, a ta trwała do grudnia 1996 roku.

Punisher, jak był nazywany Marek Piotrowski, do 1991 roku miał bilans 29-0-0, a pierwszej porażki zaznał w czerwcu tego roku w rewanżu z Rickiem Roufusem. W późniejszych latach walczył między innymi z Robem Kamanem, Michaelem McDonaldem czy z Włochem Stefano Tomiazzo, zwycięstwo z którym pozwoliło mu zunifikować wszystkie najważniejsze tytuły mistrzowskie w full contact.

Piotr Siegoczyński wyszedł kilka miesięcy temu z inicjatywą drugiego wydania książki „Kickboxer” autorstwa Aleksandra Bilika z 1991 roku. Po uzyskaniu wstępnej zgody autora i akceptacji Marka Piotrowskiego dziś możemy ogłosić, że rozpoczynamy przygotowania do drugiej edycji książki.”

Jak podaje Polski Związek Kickboxingu Marek Piotrowski zgodził się dopisać do książki nowy, podsumowujący rozdział.

Całkowity dochód ze sprzedaży książki będzie przeznaczony na pomoc dla MARKA – obecnie przystępujemy do działań marketingowych mających na celu nawiązanie współpracy z firmami, które pomogą wydać książkę tak aby pomoc dla naszego mistrza była jak największa.”

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku PZKB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here