Martin Pacas w main evencie gali KoK na Słowacji

0
416

King of Kings wraca na Słowację. 4 czerwca w Liptowskim Mikulasu odbędzie się trzeci event najstarszej aktywnej organizacji kickbokserskiej w Europie za naszą południową granicą. W walce wieczoru pojawi się jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w Europie, Martin Pacas.

„Paco” swój ostatni pojedynek stoczył na zeszłorocznym Glory 77, gdzie kopnięciem na głowę i ciosami znokautował Muhammada Ballego. Wcześniej natomiast walczył w Enfusion, gdzie m.in. był pretendentem do tytułu wagi ciężkiej. Pokonywał również dwukrotnie m.in. robiącego furorę w ONE Rade Opacicia. Jesienią 2019 zadebiutował w KOK, pokonując w Liptovskym Mikulasu Michała Turyńskiego w pojedynku o pas mistrza Europy. Po drugiej stronie ringu stanie Kirill Buller. Niemiec dwa razy bił się w litewskiej organizacji, przegrywając po kontuzji kolana z Dzevadem Poturakiem w 2019 w Wilnie, a następnie remisując w 2020 z Pirkką Suksim.

EDYCJA: Bullera zastąpił Nico Pereira Horta. Holender to doświadczony zawodnik, który toczył boje m.in. dla rumuńskich organizacji. W zeszłym roku podczas Superkombat: Universe sprawił niespodziankę pokonując czołowego zawodnika Enfusion Nidala Bchiriego.

Zobaczymy także innych, znanych z gal King of Kings zawodników. Jozef Hurak po KO od Władimira Hynżu w maju 2021 w Warszawie tym razem podejmie Mateja Frangeza, a Viktoria Docekalova, po porażce z Iloną Wojdą na tej samej gali, zmierzy się ze słoweńsko-chińską fajterką Sang Linrong. Były kickbokser, mający za sobą pojedynek m.in. z Dawidem Kasperskim, Adrian Valentin stoczy kolejną walkę w pięściarstwie, tym razem z Czechem Jakubem Milotą.

Do akcji wraca także Milan Kovac, który ma na rozkładzie m.in. Kamila Sójkowskiego, czy Mateusza Żukowskiego. Poza tym zobaczymy znanego z występu w GP lethwei organizacji A1 Stefana Siposa. Walczyć będzie też znany z walki na MFC Jan Sindelar.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here