Mateusz Kubiszyn podpisał kontrakt z High League. Debiut w MMA z głośnym rywalem.

0
1036

Mistrz organizacji Gromda, Mateusz 'Don Diego’ Kubiszyn powraca do rywalizacji w sporcie zawodowym. Tym razem Mateusz zagości na gali High League, czyli freakowej organizacji, jednocześnie debiutując w MMA. Przeciwnikiem Kubiszyna będzie niedoszły rywal kickboxera w walce na gołe pięści, znany z Gromdy i The War, Denis 'Bad Boy’ Załęcki.

Trzykrotny mistrz świata amatorskiego kickboxingu powraca od startów zawodowych od czasu rywalizacji na galach Gromda. W ostatniej walce Kubiszyn znokautował zaprzyjaźnionego z Załęckim, Krystiana 'Tysona’ Kuźmę w finale turnieju organizowanego przesz Mariusza Grabowskiego. Później przez jakiś czas trwał medialny konflikt pomiędzy Mateuszem, a samą organizacją, w którym pojawił się również wątek Załęckiego. Kubiszyn ma w dorobku również walki w boksie zawodowym, w tym pojedynek z Adamem Balskim, po którym zebrał dobre recenzje wśród ludzi związanych z polskim boksem.

Załęcki ostatnią walkę stoczył na High League 2, na której pokonał przez decyzję sędziów Alana Kwiecińskiego. Wcześniej rywalizował w Gromdzie, EFM oraz we własnej organizacji The War. Ma na koncie również walkę w WOTORE, ze zwycięzcą pierwszego turnieju śląskiej organizacji, Markiem Samociukiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here