Mateusz Rajewski wraca do KoK. Zmiany w rozpisce KoK Classic 5

0
1781
Bytom, 05.12.2015. Gala PLMMA 61/AFC 5. Fot. Tomasz Pierzycki / Fotokorpus.pl

Gala KoK Classic 5, która odbędzie się na Litwie 28 lutego, ma nowy main event. Wystąpi w nim ostatni pretendent do tytułu -71 kg Mindaugas Narauskas. Jego rywalem będzie powracający w szeregi organizacji były czołowy fajter DSF Kickboxing Challenge Mateusz Rajewski.

Reprezentant Rajewski Team Płock w przeszłości dwukrotnie bił się w King of Kings. W 2014 roku w Płocku przegrał z Krzysztofem Olszewskim, a w 2017 w Rydze z Igorem Osininem. Poza tym w 2017 roku był też pretendentem do tytułu DSF Kickboxing Challenge, gdzie po bardzo wyrównanym boju w warszawskiej hali Koło przegrał niejednogłośnie z Janem Lodzikiem. Rewanż miał nastąpić w 2019 roku, ale płocczanin doznał kontuzji. W organizacji Sławomira Duby pokonywał Macieja Zembika, Wojciecha Kazieczkę i Filipa Hucina. W ostatniej walce w grudniu 2019 pokonał Aleksandra Kalickiego na Wirtuoz Challenge 4. Rajewski to także były mistrz PLMMA.

Jak zapowiadaliśmy, innego rywala ma Daniel Szott. „DJ Troll” będzie bić się z młodym, obiecującym Arminem Riedlem z Ares Gym z Hamburga. Starszy z braci Sorochovasów, Samuelis zmierzy się z Arnestasem Naujokasem.

Trenujący w Garudzie i WCA Wołodymyr Hynżu także będzie bić się z innym przeciwnikiem. Ukrainiec wystąpi jednak w MMA, w którym ma 21 zawodowych pojedynków, a jego przeciwnikiem będzie Vitoldas Jagelo. O Litwinie, poza jego wysokimi umiejetnościami, było głośno za sprawą pobicia, jakiego dopuścił się na kobiecie podczas imprezy sylwestrowej.

ROZPISKA I INFORMACJE O TRANSMISJI GALI KOK CLASSIC 5

ZMIANY W KALENDARZU KOK

Sytuacja dotycząca kalendarza gal King of Kings jest bardzo dynamiczna z powodu bostrzeń w poszczególnych krajach. W ostatnim czasie dwukrotnie przełożono imprezę w Turcji, a obecna data to 2 kwietnia. Pojawił się również event w stolicy Kazachstanu, Ałmatach 18 lutego, który jednak skupiony będzie na MMA. Na razie nie są znani uczestnicy. Planowana na 27 marca gala w Helsinkach naprawdopodobniej odbędzie się w Tallinnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here