MFC: Castle Edition – znamy całą kartę walk

0
1894

Organizacja Makowski Fighting Championship opublikowała już całą kartę walk na swoje wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 21 marca na zamku w Łagowie. Podczas imprezy specjalnej pojawią się gwiazdy organizacji Tomasza Makowskiego w tym: Kacper Frątczak i Emilia Czerwińska ale to nie jedyne ciekawe nazwiska na karcie walk.

W walce wieczoru Kacper Frątczak zawalczy o pas mistrzowski organizacji MFC w wadze do 84 kg. Reprezentant ASW Knockout Zielona Góra, który w zeszłym roku został uznany najlepszym zawodowym kickboxerem przez Polski Związek Kickboxingu, spotka się w ringu z bokserskim journeymanem i medalistą krajowych imprez w formule full-contact, Przemysławem Biniendą z Polonii Leszno. Frątczak w zeszłym roku zdobywał pasy zawodowego mistrza Polski PZKB na galach MFC oraz został amatorskim mistrzem świata WAKO w formule low kick. Binienda natomiast był amatorskim młodzieżowym mistrzem Polski w formule full-contact, a ostatni pojedynek stoczył na gali Kickboxing Champions 4 w Sycowie, gdzie został zastopowany przez Marcina Kowalczyka.

W co-main evencie Emilia Czerwińska stanie do obrony mistrzowskiego pasa MFC w wadze do 60 kg. Przeciwniczką Polki będzie Lucia Cmarova. Słowaczka rywalizowała już w Polsce na galach Ladies Fight Night, na których walczyła z Joanną Pawlik czy Katarzyną Posiadałą. Ponadto rywalizowała na wielu amatorskich imprezach WAKO i galach zawodowych w Czechach i Słowacji.

Równie ciekawie zapowiadają się walki dwukrotnego amatorskiego mistrza świata Muay Thai federacji ISKA, Wiktora Waszczuka z Red Lion Muay Thai Międzyrzec Podlaski z Frantiskiem Purasem z Triglav Gym oraz starcie o pas zawodowego mistrza Polski ISKA, w którym reprezentujący Maku Gym, Michał Gołębiowski spotka się z trenującym w niemieckim Ironsports Niesky, Esmathullem Arefem. Poniżej jeszcze pełna karta walk w formie grafiki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here