MFC: Castle Exclusive Edition 21 marca w Łagowie

0
1930

MFC przyzwyczaiło nas do swoich gal w drugiej połowie roku. Tym razem prowadzona przez Tomasza Makowskiego organizacja postanowiła zaskoczyć serwując nam wydarzenie już w marcu. Dokładnie 21 marca w Zamku Joanitów w Łagowie odbędzie się MFC: Castle Exclusive Edition.

W zeszłym roku mieliśmy dwie gale MFC. Pierwsza odbyła się w Zielonej Górze. Na MFC 16 zobaczyliśmy cztery pojedynki o pasy. W walce wieczoru Marcin Bodnar nokautując Alena Kapetanovicia z Pragi zdobył mistrzowski pas MFC w wadze ciężkiej. Tuż przed nim, w co-main evencie, tym samym osiągnięciem mógł pochwalić się Sławomir Przypis, który podobnie jak Bodnar, w drugiej rundzie rozprawił się z Czechem, Pavlem Sacha. W pojedynkach o tytuły międzynarodowego mistrza Polski PZKB zwyciężali: Przemysław Kacieja i Kacper Frątczak, odpowiednio w wadze do 63,5 kg w formule K-1 oraz 86 kg w formule low kick.

Drugi zeszłoroczny event odbywał się w Nowej Soli. W walce wieczoru reprezentujący Armię Polkowice, Kacper Muszyński wywalczył pas mistrza MFC w wadze do 70 kg rozprawiając się już w pierwszej rundzie z Czechem, Miroslavem Smolarem. W co-main evencie Kacper Frątczak do pasa międzynarodowego mistrza Polski PZKB w formule low kick dołożył pas w formule K-1 pokonując jednogłośną decyzją sędziów Jakuba Klaude z czeskiego Trutnova.

Na razie jeszcze nie podano oficjalnie nazwisk zawodników, którzy wystąpią na specjalnej edycji MFC. Prawdopodobnie tradycyjnie na karcie pojawią się fighterzy i fighterki z województwa lubuskiego. Transmisję gali tradycyjnie będzie można obejrzeć w telewizji FightBox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here