Michał Gęsiarz wraca 9 października w Hamburgu

0
909

Reprezentujący berliński oddział Golden Glory, Michał Gęsiarz powraca na ring. Pochodzący z Warszawy fighter wystąpi na gali The Chosen, zaplanowanej na 9 października w Hamburgu. Rywalem Michała będzie weteran Enfusion, Lorenzo Geurink.

Gęsiarz pochodzi z Warszawy, ale od kilku lat mieszka w stolicy Niemiec, gdzie trenuje w miejscowym oddziale słynnej akademii Golden Glory. Polak ma na swoim koncie ponad 30 walk zawodowych. W swojej karierze wygrywał już pas mistrza Europy organizacji IPTA. Po raz ostatni można było zobaczyć go na polskim ringu na gali HFO: Aim High w Warszawie. Podczas gali, która miała miejsce w studiu Telewizji Polskiej w maju 2020 roku zawalczył z Patrykiem Radoniem. W walce wieczoru wspomnianej gali lepszy był fighter z Łodzi, który doprowadził nawet do liczenia przeciwnika. Od tamtej pory Gęsiarz nie walczył na zawodowym ringu.

Jego rywal, Lorenzo Geurink to zawodnik, który ma za sobą walki w organizacji Enfusion. U jednego z największych promotorów kickboxingu na świecie rywalizował w kwietniu 2019 roku na gali w belgijskim Genku. Przegrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów z Nabilem Haryoulim. Po raz ostatni pojawił się na ringu niderlandzkiej organizacji we wrześniu zeszłego roku. Podczas Enfusion 97 spotkał się z Seiffem Harnafim. Pojedynek zakończył się zwycięstwem jego rywala na punkty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here