Michał Turyński powalczy o pas KoK w Warszawie

0
1514

Pierwsze zestawienie na galę King of Kings 21 maja w Warszawie zostało ogłoszone. Michał Turyński znowu będzie miał okazję walczyć o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Tym razem jego przeciwnikiem będzie niepokonany w KoK Reinis Porozovs.

Turyński w listopadzie 2019 w Liptovskym Mikulasu rywalizował o pas tymczasowy KoK z Martinem Pacasem i po trzech rundach przegrał przez decyzję. W 2020 roku, w październiku na FEN 30 pokonał uczestnika turnieju Road to ONE w Czechach Cyrila Cereyona, a w listopadzie bił sie o pas WAKO Pro z Tomasem Hronem, przegrywając jednogłośnie.

Porozovs w 2020 powrócił do King of Kings po dwuletniej przerwie, najpierw w walce bokserskiej, a potem w kickboxingu, gdzie po mało widowiskowym pojedynku zremisował z Pauliusem Mitkusem. W 2017 roku Łotysz pokonał Łukasza Lipniackiego podczas wydarzenia KoK w Rydze. Porozovs kontynuuje także swoją karierę pięściarską (31 pojedynków na koncie, 14-16-1).

Gala KoK w Warszawie będzie pierwszą w Polsce od 2014 roku, kiedy to litewski promotor zorganizował eventy w Gdańsku i Płocku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here