Michał Turyński vs Tomas Hron II – w stawce pas Mistrza Świata WAKO PRO K-1

0
1327

Michał Turyński zmierzy się z Tomasem Hronem w walce o pas Mistrza Świata K-1 federacji WAKO PRO.

Nasz czołowy ciężki powraca do regularnych startów na zawodowych ringach po niemal rocznej przerwie trwającej od grudnia 2019 roku. W październiku 2020 Turyński zwyciężył na gali FEN 30 w pojedynku z Cyrilem Cereyonem. Walka z Hronem będzie dla zawodnika klubu Fighter Wrocław rewanżem za pojedynek z turnieju King of Kings z 2015 roku. Zawodnicy spotkali się wtedy w półfinale ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej. Polak w pierwszej walce pokonał Vladimira Toka, a Hron przystąpił do walki z Turyńskim po pokonaniu Colina Georga.

Tomas Hron położy na szali należący do niego pas Mistrza Świata WAKO PRO w formule K-1, który zdobył pokonując Nicolae Globu w grudniu 2018 roku. Tomas Hron to jeden z bardziej doświadczonych czeskich zawodników K-1. Ma na swoim koncie walki dla GLory, Enfusion, King of King czy Kunlun Fight. We wrześniu 2019 roku Hron pokonał Michała Bławdziewicza, który wziął walkę w ostatniej chwili, partycypując w turnieju Czech Open.

Walka Turyński vs Hron będzie zwieńczeniem dwudniowej rywalizacji podczas turnieju Czech Open, który będzie rozgrywany w Pradze w dniach 26-28 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here