Mistrz powrócił, ma się zdrów! Jimmy Sweeney zmiażdżył Rico Franco w rewanżu na BKB 22!

0
1490

Legenda boksu na gołe pięści w Wielkiej Brytanii, Jimmy 'Celtic Warrior’ Sweeney udanie zrewanżował się Rico Franco podczas walki wieczoru londyńskiej gali BKB 22. Szkot nie dał najmniejszych szans Anglikowi z portugalskimi korzeniami, rozbijając go od pierwszej rundy i ostatecznie kładąc go na deski 5 razy.

Pojedynek był walką wieczoru wspomnianej gali oraz rewanżem za walkę na BKB 19 w listopadzie 2019 roku. Wtedy górą był Franco, który niemiłosiernie porozcinał przeciwnika. Zgoła odmienna historia wydarzyła się wczoraj w Londynie.

Sweeney od początku polował na mocny prawy i bardzo szybko posłał rywala na deski po raz pierwszy. Po pierwszym knockodwnie Franco nie wrócił już do walki. Zbierał cięgi, próbując nieskutecznie odpowiadać. Całość trwała cztery rundy, w których Franco pięciokrotnie znalazł się na deskach. Ostatecznie sędzia zastopował pojedynek w czwartej odsłonie tym samym sprawiając, że to Sweeney został mistrzem świata BKB, dopisując rywalowi pierwszą porażkę w siódmej walce w BKB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here