Mistrzowie Lumpinee, Channel 7 i Raja na wrześniowej gali K-1

0
1122

Organizacja K-1 ogłosiła nowe nazwiska na galę w Yokohamie, która będzie miała miejsce 11 września. Nie zabrakło też znanych nazwisk z zagranicy, oraz mistrzów najważniejszych stadionów w Tajlandii.

W jednym z najciekawiej zapowiadających się starć podczas tej gali, czołowy fajter w kategorii do 55 kg Masashi Kumura podejmie wielokrotnego mistrza Lumpinee i Channel 7, Kompheta. Taj w bogatej karierze zdobył 5 tytułów najważniejszych stadionów w Tajlandii i zawodowe mistrzostwo kraju. Japończyk z kolei jest byłym pretendentem do pasa K-1 i ma także na koncie tytuł Krush w tej kategorii. W ostatniej walce na THE MATCH 2022 pokonał Shiro Matsumoto z RISE.

Mistrz K-1 do 70 kg, Hiromi Wajima tym razem nie będzie bronić swojego pasa, ale wystąpi w superfighcie. Jego rywalem będzie Meletis Kakoubavas. Grek to mistrz organizacji FFC, a walczył również w It’s Showtime. W tym roku, w lutym odniósł zwycięstwo na gali Fair Fight w Rosji.

Były mistrz do 62,5 kg Kenta Hayashi podejmie uczestnika zeszłorocznego turnieju do 67,5 kg Ruku Kojimę. Starcie odbędzie się w limicie do 65 kg.

Posiadacz pasów RISE, REBELS, KNOCK OUT czy WPMF, Fukashi Mizutani po skończeniu przed czasem Ruku Kojimy na K’FESTA 5 tym razem zmierzy się z Yujiro Ono. Ono walczył głównie w Krush, a w swoim debiucie w K-1 w grudniu został znokautowany przez Tetsuyę Yamato.

Mistrz kickbokserski KNOCK OUT Shintaro Matsukura skrzyżuje rękawice z Katsuyą Jinbo.

Nastąpiła zmiana w obsadzie turnieju do 60 kg. W walce ćwierćfinałowej z Tomoyą Yokoyamą weterana Glory Baileya Sudgena zastąpił Stavros Exakoustidis. Grek wraca do K-1 po ponad 2,5 roku. Wielokrotnie bił się w Japonii, a jego walka z Takeru podczas K’FESTA 1 w 2018 roku była jedną z najtrudniejszych w karierze dla japońskiej gwiazdy.

Znany z bardzo efektownego i ofensywnego stylu Abiral Ghimire zmierzy się z pieciokrotnym mistrzem Rajadamnern, Jomthongiem.

Mistrz K-1 do 90 kg Sina Karimian tym razem pójdzie dwie kategorie w górę i będzie bić się z Kosuke Jitsukatą, który na koncie ma m.in. walkę w RIZIN.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here