Mocno wierzę, że Arek go znokautuje – mistrz HFO, Michał Bławdziewicz przed Glory 80

0
2112

Mistrz HFO w wadze ciężkiej, Michał Bławdziewicz to główny partner treningowy Arka Wrzoska w Palestrze Warszawa. Rewanż z Badrem Harim to wielkie wydarzenie nie tylko dla Arka i polskiego kickboxingu, ale również dla Michała. Mistrz HFO mocno wierzy we Wrzoska.

Arek w pierwszej walce był mocno zestresowany i w ogóle tego nie ukrywał. Walczył z idolem, którego walki oglądał zaczynając trenować. Respekt był ogromny i było widać to w ringu. Przyznam się szczerze, że nie wiedziałem o kontuzji bicepsa Badra. Nie zmienia to jednak faktu, że ma on najlepszą opiekę i wyjdzie do pojedynku zdrowy. Konsekwencją pierwszej walki jest jednak to, że Arek wyjdzie z mniejszym stresem i mniejszym respektem do Badra. To właśnie Marokańczyk ma całą presję na sobie. Nie wygrał walki o kilku lat, w pierwszej walce został znokautowany i ten nokaut na pewno będzie siedział w jego głowie. Moim zdaniem Hari od samego początku będzie parł do przodu. Za wszelką cenę będzie chciał zakończyć walkę przed czasem. Jest zmotywowany i zły na przebieg pierwszej walki i będzie chciał urwać głowę Arkowi. Jestem jednak przekonany, że mu się nie uda. Jestem pewny i mocno wierzę w to, że Arek Wrzosek go znokautuje i po drugim zwycięstwie nie pozostawi żadnych wątpliwości co do swojej klasy. Kibicuje mu z całego serca i będę wspierał go na trybunach. – skwitował podopieczny Łukasza Roli.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here