Muay Thai Fight 3 by ROP BENZ w sobotę 13 listopada w Rewalu

0
2125

Klub Nak Muay Rewal we współpracy z gminą Rewal po raz trzeci zorganizuje wydarzenie dla fanów boksu tajskiego z całej Polski. W sobotę 13 listopada w hali sportowej w Rewalu będzie można obejrzeć galę Muay Thai Fight 3. Na ten moment zaplanowano 10 pojedynków, a na gali odbędzie się dodatkowo koncert i aukcje charytatywne.

Podczas gali zobaczymy walki mężczyzn i kobiet. W wadze do 91 kg zaprezentuje się zawodnik S11 Kamień Pomorski, Erwin Szczuczyński. Zawodnik boksu tajskiego ma ciekawą przeszłość, bowiem jako nastolatek zaangażował się w aktorstwo i otrzymał nawet w tej dziedzinie nagrodę w swoim mieście. Dodatkowo ustaliliśmy, że grał również w koszykówkę. Obecnie trenuje Muay Thai i będzie miał możliwość zaprezentować swoje umiejętności w pobliskim Rewalu. Przeciwnikiem Erwina będzie reprezentujący miejscowy Nak Muay Rewal, Maciej Mucha. Maciek rywalizował min. podczas drugiej edycji gali w Rewalu, na której zastopował w drugiej rundzie Sebastiana Mostkowskiego z Boran Barlinek.

W innej walce zobaczymy reprezentanta High Kick Gym, Klaudiusza Milczarka. Walczył on już chociażby podczas ligi Rympał na Fyrtlu organizowany przez poznański klub Pretorium oraz na zawodach Polish Fighter Champion. Przeciwnikiem zawodnika ze Szczecina będzie Adam Nowakowski z Boran Barlinek. Młody zawodnik klubu z Barlinka rywalizował min. na Szczecińskiej Lidze Kickboxingu.

Ponadto podczas rewalskiej gali zobaczymy mistrza Polski PZKB w formule oriental rules z 2020 roku, Mateusza Jakubowskiego z Czerwonego Smoka Poznań. Przeciwnikiem reprezentanta stolicy Wielkopolski będzie zawodnik Nak Muay Szczecin, Paweł Barłowski. Podopieczny Marcina Parchety rywalizował już na pierwszej gali MTF, na której pokonał przez decyzję sędziów Adriana Budę, który też ma zaplanowaną walkę na tej gali. Poniżej rozpiska. Kolejność walk przypadkowa.

Walki K-1:
71 kg:
Marcin Jurczyński (Nak Muay Szczecin) vs Jan Fabich (Jamniuk/Biegański Gorzów WLKP)
54 kg: Martyna Sztandera (Nak Muay Rewal) vs Amanda Wróbel (Highkick Gym Szczecin)
77 kg: Klaudiusz Milczarek (Highkick Gym Szczecin) vs Adam Nowakowski (Boran Barlinek)

Walki Muay Thai:
67 kg:
Maciej Ożygar (Nak Muay Szczecin) vs Daniel Wdowiak (S11 Kamień Pomorski)
86 kg: Nikodem Wolski (Sawer Thai Boxing Świnoujście) vs Tomasz Zagórski (Nak Muay Szczecin)
91 kg: Miłosz Wiśniewski (FA Stargard) vs Nikodem Kowalczuk (Boran Barlinek)
71 kg: Adrian Buda (Jamniuk/Biegański Gorzów WLKP) vs Kornel Urban (Boran Team)
80 kg: Jakub Paluch (S11 Kamień Pomorski) vs Jakub Skrzypczak (FA Stargard)
73 kg: Mateusz Jakubowski (Czerwony Smok Poznań) vs Paweł Barłowski (Nak Muay Szczecin)
90 kg: Erwin Szczuczyński(S11 Kamień Pomorski) vs Maciej Mucha (Nak Muay Rewal)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here