Murthel Groenhart odchodzi od Mike’a Passaniera!

0
1009

Były mistrz Glory i zwycięzca turnieju K-1 MAX z 2012 roku, Murthel Groenhart postawił na zmiany. Pochodzący z Surinamu zawodnik rozstał się ze swoim wieloletnim trenerem, Mikiem Passanierem. Popularny ‘Predator’ poinformował o zaistniałym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Dzisiaj ogłaszam, że po długiej współpracy razem z trenerem Mikiem Passanierem zdecydowaliśmy się ją zakończyć. W ciągu wspólnej przygody udało nam się odnieść wiele zwycięstw, czasami przegrywaliśmy, zdobywaliśmy trofea i pasy. Z każdej walki wyciagaliśmy cenną lekcję. Chciałbym podziękować Mikowi za ten czas i poświęćenie przez ostatnie 18 lat. Dziękuję, że pomógł mi obrać drogę kariery jako profesjonalny fighter i pozwolił reprezentować swoją akademię. Czuję, że zmiana to naturalny następny krok. Chodzi zarówno o karierę zawodową jak i rozwój osobisty. Jestem pewny siebie przed tym, co przyszłość mi przyniesie. – skwitował Surinamczyk.

Współpraca oficjalnie zakończona, chociaż powstają pytania. Czy będzie jak w przypadku Badra Hariego, który w zeszłym roku ogłaszał rozstanie z Passanierem, a w walce z Rico Verhoevenem słynny trener stał w jego narożniku? Pozostaje to zagadką. Na pewno wiele, jeśli nie wszystkie, akademie sportów walki na świecie będą stały otworem przed ‘Predatorem’. Czekamy na ogłoszenie decyzji, kiedy Groenhart rozpocznie współpracę z nowym szkoleniowcem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here