Na żywo! Poznaliśmy rywala Macieja Tercjaka na Karate Combat 35

0
2084

Organizacja Karate Combat zajmująca się zawodowymi walkami karateków w formule zbliżonej do kickboxingu, ogłosiła parę zestawień na najbliższą galę 27 sierpnia. W tym gronie znalazł się Maciej Tercjak, który podejmie rywala z walkami w UFC. Zmieni się też formuła gal KC, a także zaszła istotna zmiana w przepisach.

Maciej Tercjak zmierzy się w swoim debiucie z byłym zawodnikiem UFC Bruno Souzą. Brazylijczyk stoczył dla tej organizacji dwie walki, a dostał się do niej dzięki zdobyciu mistrzostwa Legacy Fighting Alliance. Reprezentuje Machida karate, będące stylem opracowanym przez mistrza Shotokanu Shinzo Machidę, ojca byłego mistrza UFC, Lyoto Machidy. Tercjak natomiast jest czarnym pasem Kyokushin. W swojej ostatniej walce na HFO 12 w Ostrołęce znokautował kopnięciem na głowę Aleksego Zienkiewicza.

Co ważne, wydarzenie będzie można oglądać na żywo w nocy 27 sierpnia, na oficjalnym kanale Youtube Karate Combat. To odmiana po nagrywanych wcześniej sezonach, które na wzór The Ultimate Figtera i covidowych gal ONE miały premierę dopiero później po uprzednim zmontowaniu.

Wcześniej przepisy KC zabraniały używania kolan. Od teraz jednak będzie to technika dozwolona, co jest ukłonem w stronę zawodników z kontaktowych styli, takich jak np. Kyokushin. Rywalizacja toczy się w dole, z zakrzywionymi ścianami i w małych rękawicach zbliżonych do tych z MMA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here