Następca Tenshina wystąpi na RIZIN.31

0
2759

Mimo że gala RIZIN.31, która odbędzie się w Yokohamie 23 października będzie wydarzeniem skierowanym głównie w stronę fanów MMA, to nie zabraknie tam także występów kickbokserskich. Przede wszystkim zawalczy Yoshinari Nadaka – cudowne dziecko japońskiego MT, które jako nastolatek zdobyło większość najważniejszych tytułów w boksie tajskim.

Nadaka ma na koncie pasy Lumpinee, Rajadamnern, WMC, WBC, IBF i japońskiego promotora Battle of Muaythai. 20-latek pochodzi z prefektury Kanagawa, której stolicą jest Yokohama. Będzie to jego czwarty występ w RIZIN. Wszystkie wcześniejsze Yoshinari zakończył przed czasem na swoją korzyść. Tym razem po drugiej stronie ringu stanie Naoki Ishikawa, a starcie odbędzie się w limicie do 53,5 kg. Ishikawa to wielokrotny uczestnik gal KNOCK OUT, oraz mistrz promotora Suk Wan Kingthong. Walka prawdopodobnie z dozwolonym użyciem łokci.

Tutaj próbka umiejętności Nadaki:

W drugiej walce uderzanej w limicie do 51 kg zobaczymy mistrza Raja, WPMF, WMC i IBF Ryuyę Okuwakiego (w Tajlandii znanego jako Ryuya Eiwasportsgym). To rok starszy kolega klubowy Yoshinariego z Eiwa Sportsgym. Rywal to natomiast Ryuto Oinuma, również doświadczony fajter MT, znany głównie z REBELS, gdzie był mistrzem. Tytuł stracił po trzech latach w lutym 2021. Tutaj także prawdopodobnie zawodnicy będą mogli uderzać łokciami.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI RIZIN.31

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here